Nowa książka Olgi Tokarczuk

Nowa książka Olgi Tokarczuk to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają wszyscy ci, którzy interesują się nietuzinkową i skłaniającą do refleksji literaturą. Fakt, że autorka planuje nową powieść, cieszy jeszcze bardziej, kiedy dodamy do tego ostatnie wyróżnienie Tokarczuk. Chodzi tu oczywiście o Literacką Nagrodę Nobla, którą przyznano polskiej pisarce za rok 2018. Tym samym, jeśli do tej pory z jakichś powodów nie było Wam po drodze z książkami Tokarczuk, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Czym zaskoczy czytelników tym razem? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Nowa książka Olgi Tokarczuk

Nowa książka Olgi Tokarczuk – co wiemy o projekcie?

Sama autorka tak oto mówiła o najnowszej książce:

Mam rozpoczętą nową książkę, tylko od jakiegoś czasu nie mam kiedy do niej wrócić. Ta książka wszystkich zaskoczy.

Jeśli chodzi o to ostatnie zdanie, nikt nie ma co do tego wątpliwości. Ponieważ książki Tokarczuk są zawsze odmienne i intrygujące. Poza tym dodała również, że najnowszy projekt będzie ciekawy na poziomie, na jakim komunikuje się z czytelnikami.

Prawdopodobna data premiery najnowszej książki to jesień 2020 roku. Nie znamy niestety jeszcze konkretnej daty. Jeśli tylko się to zmieni, od razu Was o tym poinformujemy. Podobnie jest oczywiście z tytułem i szczegółami fabuły.

Tokarczuk jest jedną z najbardziej wyrazistych współczesnych pisarek. Ceni się ją za to, że ma niesamowitą pisarską wyobraźnię, a w swoich opowieściach przekracza utarte granice. Poza tym Olga Tokarczuk nie boi się podejmowania trudnych tematów.

Nowa książka Olgi Tokarczuk z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie wszystkich czytelników. Jak przyznała sama autorka, teraz, po wygraniu Nobla, oczekiwania co do poziomu jej literatury będą z pewnością ogromne. My wierzymy, że tak wspaniała autorka udźwignie ten ciężar. W końcu nie bez powodu otrzymała tak prestiżowe wyróżnienie.

Jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z książkami Olgi Tokarczuk, odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam wszystkie powieści pisarki. Koniecznie dajcie nam też znać, czy czekacie na nowy projekt!