Nowa książka Reginy Brett - kup na TaniaKsiazka.pl

Reginę Brett kojarzy większość czytelników za sprawą takich bestsellerów, jak Bóg nigdy nie mruga czy Jesteś cudem. Dziennikarka, która ma za sobą wiele traumatycznych i trudnych przeżyć, obecnie skutecznie pomaga innym osiągnąć wewnętrzny spokój i szczęście. Jej książki bardzo szybko zyskały popularność na całym świecie, a błyskotliwe i motywujące felietony są nadal jednymi z chętniej cytowanych w mediach społecznościowych. Tym samym nie ma się co dziwić, że nowa książka Reginy Brett to jedna z bardziej wyczekiwanych pozycji tego roku. Czym tym razem pisarka podzieli się ze swoimi fanami? Jakie prawdy odsłoni przed czytelnikami? O tym możecie się przekonać już dziś!

Nowa książka Reginy Brett - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Reginy Brett – Trudna miłość. Mama i ja

Najnowsza pozycja autorki nosi tytuł Trudna miłość. Mama i ja i jak można już wywnioskować po tytule, tym razem Brett skupiła się na wspomnieniach rodzinnego domu i relacji z własną matką. A jej więź z rodzicielką i dzieciństwo wcale nie należały do najłatwiejszych. Matka pisarki chorowała na Alzheimera, a Brett towarzyszyła jej do ostatnich chwil.

Czytelnicy oprócz jak zawsze poruszającego tekstu, mogą liczyć na zdjęcia z prywatnego archiwum domowego autorki. Ponadto odbiorcy będą mieli okazję poznać nie tylko historię życia Brett. Ponieważ znajdują się tu przede wszystkim uniwersalne prawdy i życiowe wyzwania, z którymi niejednokrotnie musiał mierzyć się każdy z nas.

Trudna miłość. Mam i ja - nowa książka Reginy Brett!Książka ta jest swego rodzaju terapią dla pisarki, która miała przynieść jej ukojenie – to opis relacji z matką, która nigdy nie potrafiła kochać swojej córki. Jednak to także pomocna lektura dla czytelników. Uzdrawiający tekst o nierzadko trudnych relacjach rodziców z dziećmi. Brett kreśli przejmującą opowieść o złości, przebaczeniu oraz o tym, co zawsze zostaje na końcu – miłości. Po raz kolejny amerykańska pisarka umiejętnie przekuwa własne doświadczenia w niezwykłą, magiczną i poruszającą historię.

Dajcie koniecznie znać, czy nowa książka Reginy Brett zagości w waszych domowych biblioteczkach. Tymczasem, jeśli interesują was pozostałe pozycje pisarki, koniecznie zajrzyjcie tutaj.