Recenzja książki Manson - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Manson - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowe fakty o zbrodniach Charlesa Mansona to nie lada gratka dla wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzili jedną z najgłośniejszych spraw o morderstwo w Hollywood. Mija właśnie 50 lat od chwili, kiedy Manson zlecił członkom swojej sekty brutalne morderstwa. Z tego powodu w ciągu dwóch dni ginie 7 osób. W tym Sharon Tate, żona Romana Polańskiego, która była w 9 miesiącu ciąży. Niemal pół wieku później Tom O’Neill wydaje swoją książkę pt. Mason. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood. Na polskim rynku tytuł ten będzie dostępny od 18 lipca 2019 roku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po nim spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Nowe fakty o zbrodniach Charlesa Mansona – demaskujący reportaż

Prezentowana dziś książka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Autor opiera swoją pracę na nieznanych bądź zatajonych faktach. Poza tym korzysta z zeznań i dokumentów, obalający oficjalną wersję tych wstrząsających wydarzeń. Wydaje się Wam, że na temat tej zbrodni powiedziano już wszystko? Ten tytuł udowodni Wam, jak bardzo się mylicie. Tom O’Neill dzieli się z czytelnikami wiedzą, którą zdobył przez ponad 20 lat rzetelnego, dziennikarskiego śledztwa. Ponieważ kiedy autor w 1999 roku zaczął interesować się sprawą, okazało się, że jest mnóstwo nieścisłości w relacji policji i prokuratury. Co naprawdę wydarzyło się latem 1969 roku? Czy Manson został słusznie skazany? Co zataiła policja?

Manson - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowe fakty o zbrodniach Charlesa Mansona – nie tylko książka

Warto tutaj również wspomnieć, że 21 maja bieżącego roku światło dzienne ujrzał film pt. Pewnego razu w Hollywood. Jego reżyserem jest Quentino Tarantino, to jego 9 produkcja. W polskich kinach obraz będzie dostępny od 9 sierpnia 2019 roku. Projekt znanego reżysera łączy się oczywiście z tragiczną historią z roku 1969. W związku z tym można przypuszczać, że najnowsza książka Toma O’Neill nie przypadkowo ukazuje się niedługo po premierze głośnego filmu. Filmu, na który czekali odbiorcy na całym świecie. Poza tym warto wspomnieć, że obsada projektu jest naprawdę imponująca. Wśród ekranowych gwiazd pojawią się: Leonardo DiCaprio (jako Rick Dalton), Brad Pitt (jako Cliff Booth) czy Margot Robbie (jako Sharon Tate) i Al Pacino (jako Marvin Schwarzs).

Przypominamy, że nowe fakty o zbrodniach Charlesa Mansona będziecie mieli okazję poznać już 18 lipca 2019 roku. A to za sprawą książki Mason. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood. Ten wstrząsający reportaż znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy Wam zwiastun filmu. Dajcie znać, czy wybierzecie się do kin!