Zdrajca tronu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zdrajca tronu taki tytuł nosi nowość od Alwyn Hamilton, która jest już dostępna w sprzedaży. Ta długo wyczekiwana opowieść to już druga część Buntowniczki z pustyni, która skradła serca Czytelników na całym świecie. Została również okrzyknięta bestsellerem przez New York Timesa. Sama autorka swój talent potwierdza najnowszą publikacją oraz prestiżowymi nagrodami, które raz po raz wędrują na jej konto.

W roku 2016 uzyskała miano najlepszej debiutującej pisarki, zdobywając nagrodę Goodreads. Jeśli jakimś sposobem jej nazwisko i książki umknęły Waszej uwadze, nic straconego! Dziś macie okazję zapoznać się z twórczością, która bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom porywających opowieści.

Nowość od Alwyn Hamilton Zdrajca tronu - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Alwyn Hamilton – Zdrajca tronu

Od ucieczki Amani Al-Hiza z domu położonego na krańcu świata minęło zaledwie kilka miesięcy. W poszukiwaniu wolności dziewczyna obecnie przemierza bezkresne piaski pustyni. W wędrówce zaś towarzyszy jej tajemniczy obcokrajowiec Jin.

Jednak sytuacja bohaterki dość szybko się zmienia. Wszystko za sprawą pewnego tyrana. Dziewczyna bowiem wbrew własnej woli trafia do epicentrum reżimu – pałacu sułtańskiego. To właśnie tam postanawia, że nie spocznie, dopóki nie obali despoty.

Jeśli w Wasze ręce trafiła już pierwsza część pt. Buntowniczka z pustyni, przed wami niełatwe zadanie. Musicie bowiem zapomnieć o wszystkim, czego do tej pory dowiedzieliście się o Miraji, o rebelii, o dżinach i Jinie oraz Niebieskookiej Bandytce. Bo w tej części jedyne, co można uznać za pewne to fakt, że nic już nie jest pewne.

Jeśli zatem poszukujecie całkiem nowej sagi, gdzie przygody bohaterów śledzilibyście z zapartym tchem, to trafiliście idealnie. Autorka w sposób niezwykły maluje obrazy słowem i wpływa na wyobraźnię Czytelników. Kiedy już raz zanurzycie się w tę historię, nie będziecie mogli się od niej oderwać. A ponieważ niezaprzeczalnie za oknem mamy lato, to świetna okazja, by poszerzyć książkowe horyzonty. Ponadto wierzymy, że nie ma nic lepszego, niż relaks z dobrą powieścią.

Książkę pt. Zdrajca tronu znajdziecie tutaj.

Tutaj natomiast znajduje się część pierwsza pt. Buntowniczka z pustyni.