Nie odpuszczaj - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość Harlana Cobena to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Powody do radości mają także wielbiciele książek kryminalnych i thrillerów. Bo wspomniany autor jest mistrzem w tych kategoriach. Jego powieści podbijają serca Czytelników na całym świecie, w błyskawicznym tempie stając się bestsellerami. Warto tutaj również wspomnieć, że Harlan Coben, jako jeden z nielicznych autorów, który otrzymał trzy prestiżowe nagrody, przyznawane powieściom kryminalnym lub thrillerom: Edgar Award, Shamus Award i Anthony Award. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, to właśnie nadszedł moment, w którym możecie to zmienić. Nowość Harlana Cobena pt. Nie odpuszczaj na polskim rynku pojawi się już 3 października 2018 roku. O czym będzie opowiadać historia? Tego dowiecie się, czytając dalej!

Nowość Harlana Cobena – tajemnica, która przetrwała lata

W najnowszej powieści autora Czytelnicy znajdą wszystko to, za co pokochali jego twórczość. Coben po raz kolejny udowadnia, że nie bez przyczyny został okrzyknięty mistrzem thrillerów. Historii, które do ostatniej strony trzymają w napięciu i niepewności, zaskakując zakończeniem. Poniżej z przyjemnością prezentujemy Wam oficjalny opis prezentowanej dziś lektury:

Fałszywe tożsamości, mroczne rodzinne sekrety i tajemnicze spiski – czyli wszystko to, za co czytelnicy kochają mistrza thrillerów Harlana Cobena! Detektyw z przedmieść New Jersey ma podstawy, by przypuszczać, że śmierć jego brata nie była przypadkiem… Czy tajna baza wojskowa, w pobliżu której dorastali chłopcy, może mieć związek z tajemniczą śmiercią sprzed 15 lat? Nowa powieść Harlana Cobena to uczta dla miłośników inteligentnego thrillera. Precyzyjna, logicznie poprowadzona intryga, napięcie i fantastyczne dialogi są gwarancją nieprzespanych nocy!

Przypominamy, że nowość od Harlana Cobena będzie dostępna w sprzedaży od 3 października bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom thrillerów i kryminałów. Koniecznie przekonajcie się sami, co tym razem mistrz gatunku przygotował swoim Czytelnikom. Gwarantujemy, że nie będziecie zawiedzeni! Coben po raz kolejny udowadnia, że ma w zanadrzu jeszcze nie jedną, zaskakująca i intrygującą historię.