Nowość od Amy Harmon pt. Królowa i uzdrowiciel to pozycja, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury kobiecej i romansów. Książka na polskim rynku będzie dostępna od 26 czerwca 2018 roku. Warto tutaj wspomnieć, że twórczość Amy Harmon cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem na całym świecie. Pisarka ma na koncie mnóstwo prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in.: Wall Street Journal Bestseller, New York Times Bestseller, Whitney Award czy Swirl Award. Niemal każda historia, która wyjdzie spod jej pióra, natychmiast wdziera się na szczyt bestsellerowych list i zachwyca Czytelniczki. Koniecznie sprawdźcie same, co takiego ma w sobie twórczość tej autorki!

Nowość od Amy Harmon – magiczna opowieść

Głównym bohaterem powieści jest Kjell z Jeru, starszy brat króla. Jednak jego bękarcie pochodzenie stało się skuteczną przeszkodą w drodze na tron. Jednak mężczyzna zupełnie nie zazdrościł bratu władzy. Jego aspiracjami nie były ani władza, ani bogactwo. Kjell czuł się przede wszystkim żołnierzem i dowódcą. Pewnego dnia jego poukładany i uporządkowany świat legł w gruzach. Okazało się, że bohater ma potężny dar, był Uzdrowicielem. A ponieważ właściwie nie znał swojej mocy, nie potrafił przyjąć daru, ani go zaakceptować.

Pewnego razu, po zwycięskiej bitwie, wraz ze swoją drużyną przemierzał dalekie prowincje Jeru. Poszukiwali niedobitków wrogich Volgarów. Właśnie wtedy natknął się na umierającą dziewczynę i wbrew sobie postanowił ją uzdrowić. Złożył też nieznajomej obietnicę. Miał ją pokochać, mimo że nic do niej nie czuł. Sasha, bo tak miała na imię ocalona, również była obdarzona nieprzeciętnym darem. Potrafiła przewidzieć przyszłość, jednak za nic nie była w stanie przypomnieć sobie swojej przeszłości. Przypadkowe spotkanie sprawiło, że razem postanowili wyruszyć w podróż. Kjell jednak nie ma łatwo. Gnębi go poczucie winy, zmaga się z własną niechęcią i oczekiwaniami innych. Ponadto musi pokonać starych wrogów i sprostać całkiem nowym wyzwaniom. Szybko okaże się również, że najtrudniejszym z nich może być zaakceptowanie siebie takim, jakim naprawdę jest. I jakim widzi go Sasha.

Nowość od Amy Harmon pt. Królowa i uzdrowiciel znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!