Poza rytmem - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Brittainy Cherry to idealna propozycja dla wszystkich nastolatek i kobiet, które uwielbiają romanse i książki kobiece. Książki, które wyszły spod jej ręki, są lekkie i przyjemne, a zarazem zawierają w sobie sporą dawkę uczuć i refleksji. Jej najnowsza powieść nosi tytuł Poza rytmem i na polskim rynku pojawi się 7 czerwca 2018 roku. Warto tutaj wspomnieć również o tym, że chociaż tematem książek Cherry jest miłość, nie przybiera ona prostej i bajkowej formy. Pisarka doskonale ukazuje jej wpływ na całe nasze życie, uświadamiając jednocześnie odbiorcom, co potrafi zrobić z człowiekiem uczucie odosobnienia i pustki. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, dziś jest doskonały moment, by nadrobić zaległości.

Nowość od Brittainy Cherry – początek nowej serii

Doskonałą wiadomością jest z pewnością również fakt, że najnowsza powieść Brittainy Cherry jest jednocześnie początkiem zupełnie nowej serii. Oto oryginalny opis, który najlepiej oddaje temat prezentowanej dziś powieści:

Jasmine Greene poznałem w kroplach deszczu. Była licealną pięknością, podczas gdy ja grałem niezdarnie na ulicy. Łączyły nas jedynie muzyka i samotność. W jej oczach dostrzegałem, że nie zawsze uśmiechała się szczerze, choć jej głos dawał mi nadzieję, której poszukiwałem od tak dawna. Pewnego dnia jednak dziewczyna zniknęła mi w okamgnieniu.

Kilka lat później stanęła przede mną na nowoorleańskiej ulicy. Zmieniła się, ale ja również byłem już inny. Życie sprawiło, że staliśmy się wycofani, zamknięci, oschli. Czas odebrał nam lekkość. Nawet jeśli nie byliśmy już tacy, jak kiedyś, moje złamane serce rozpoznało jej smutek. Wróciła, więc nie mogłem pozwolić, by ponownie mi się wymknęła.

Jasmine Greene poznałem w kroplach deszczu, ale gdy spotkaliśmy się po latach, stałem się dla niej huraganem.

Przypominamy, że nowość od Brittainy Cherry pt. Poza rytmem na polskim rynku pojawi się 7 czerwca bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, młodzieżowej i romansów. Koniecznie to sprawdźcie!