Dobra córka - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dobra córka – pod takim tytułem ukazała się nowość od Karin Slaughter. Fani pisarki mają niemałe powody do zadowolenia. Autorka po raz kolejny udowadnia bowiem, że wciąż jest w szczycie formy. Jej książki są idealne dla wszystkich czytelników, którzy poszukują naprawdę mrocznych i przyprawiających o dreszcze historii. Zresztą już miliony odbiorców na całym świecie doceniło Slaughter i jej powieści, dostarczające ogromną ilość niezapomnianych przeżyć i emocji. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zetknąć się z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości!

Nowość od Karin Slaughter – powieść pełna emocji

Minęło dokładnie dwadzieścia osiem lat od chwili, kiedy matka Charlotte i Samanthy została zamordowana na ich oczach. Żadna z dziewczynek nigdy nie odważyła się wspomnieć o tym, co jeszcze miało miejsce w ich domu podczas brutalnego napadu. Trauma z dzieciństwa i tragiczne wydarzenie zupełnie zniszczyły więzy rodzinne. Każda z sióstr w dorosłym życiu poszła w swoją stronę. Samantha trafiła do Nowego Jorku, gdzie obecnie robi karierę. Charlotte została w rodzinnym miasteczku, gdzie z powodzeniem prowadzi kancelarię adwokacką.

Chociaż trudno w to uwierzyć, życie powoli toczy się dalej. Jednak w pewnej chwili coś zaczyna układać się nie po myśli dziewczyn. Charlotte staje się ponownie świadkiem dwóch brutalnych morderstw, które wstrząsają lokalną społecznością. Kobieta postanawia zaangażować się w sprawę. Nie ma jednak pojęcia, że przy okazji odkryje całą prawdę o rodzinnej tragedii sprzed lat. Siostry, które do tej pory wiodły osobne życie, muszą raz jeszcze stanąć twarzą w twarz z tragicznymi wydarzeniami z dzieciństwa. Tylko wspólnie są w stanie uporać się raz na zawsze z tym mrocznym rozdziałem z życia.

Nowość od Karin Slaughter pt. Dobra córka znajdziecie tutaj. Książkę tę polecamy wszystkim miłośnikom mrocznych i zaskakujących thrillerów. Autorka udowadnia po raz kolejny, że mimo ogromnego sukcesu, nie spoczęła na laurach. Sam James Patterson uważa, że najnowsza książka pisarki jest najbardziej ambitna i emocjonalna z dotychczasowego jej dorobku. Koniecznie sprawdźcie to sami!