In vitro. Rozmowy intymne - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Małgorzaty Rozenek-Majdan pt. In vitro. Rozmowy intymne jeszcze nie miała swojej premiery, a o jej zapowiedzi już jest głośno w sieci. Książka w sprzedaży będzie dostępna od 14 maja 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi literatury faktu i pozycji popularnonaukowych. Poza tym tytuł ten zainteresuje także wszystkich, którzy do tej pory z przyjemnością sięgali po publikacje Rozenek-Majdan. Tym razem polska prezenterka telewizyjna porusza niezwykle ważny, ale i delikatny temat. Jesteście ciekawi, jak poradziła sobie z tym wyzwaniem? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Małgorzaty Rozenek-Majdan – In vitro. Rozmowy intymne

Czym dokładnie jest in vitro? Jak wygląda procedura? Co się dzieje z mrożonymi zarodkami? Co przeżywają pary, które przez lata nieskutecznie starają się o dziecko? Czy in vitro jest moralne?

Czytelnicy znajdą w tej książce trzynaście rozmów na jeden, niezwykle ważny, a zarazem delikatny temat. W związku z tym autorka zadaje trudne pytania lekarzom, embriologom i seksuologom. Poza tym do rozmowy zaprosiła także pierwszą Polkę, która urodziła dzięki in vitro, oraz kobietę, która padła ofiarą pomyłki in vitro i urodziła nie swoje dziecko. To jednak nie wszystko. W tej publikacji znajdziecie również głos księdza dominikana. Są tu także wywiady z parami, które szczerze opowiadają o swoich doświadczeniach walki o własne dziecko.

In vitro jest jedyną skuteczną metodą leczenia niepłodności, stosowaną i przebadaną na całym świecie. Jednak w Polsce ten temat wciąż budzi niezdrowe emocje, radykalnie dzieląc Polaków. Kościół i politycy wykorzystują in vitro jako temat zastępczy. A przecież in vitro to nie procedury, ale ludzie, którzy mają twarz, serce i marzenia. To tysiące dzieci, których nigdy by nie było na świecie, gdyby nie pomoc lekarzy. A Małgorzata Rozenek-Majdan wie o tym doskonale i jak nikt rozumie swoich rozmówców. Ponieważ sama przez wiele lat starała się o dzieci. A dzięki tej metodzie jest szczęśliwą mamą dwójki synów.

Przypominamy, że nowość od Małgorzaty Rozenek-Majdan pt. In vitro. Rozmowy intymne będzie dostępna w sprzedaży już od 14 maja 2019 roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!