Krüger - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Ciszewskiego Krüger - sprawdź na TaniaKsiazka.plKrüger. Lew to nowość od Marcina Ciszewskiego, która jest równocześnie już trzecim tomem słynnego cyklu o przygodach Willhelma Krügera. Czytelnicy pokochali tę serię za dynamiczną i trzymającą w napięciu akcję.

Autor doskonale maluje słowem, a mroczne klimaty w sposób perfekcyjny przecina potężną dawką inteligentnego humoru. Taka mieszkanka sprawiła, że zyskał grono wiernych odbiorców, którzy teraz mają niemałe powody do zadowolenia.

Nowość od Marcina Ciszewskiego – Lew

Najnowsza książka Ciszewskiego przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury sensacyjnej. Historie, które przedstawia w najnowszej odsłonie przygód Willhelma, wciągają już od pierwszej strony i nie pozwalają oderwać się od lektury nawet na chwilę.

Czytelnicy będą mieli okazję poznać spojrzenie kilku bohaterów na jedną sprawę, dzięki czemu rysuje się szersza i ciekawsza perspektywa akcji. Autor, ponadto udowadnia, że posiada ogromną wiedzę na temat broni palnej zarówno małego, jak i wielkiego kalibru.

W porównaniu do dwóch poprzednich, ta część jest zdecydowanie bardziej zmilitaryzowana. Zawiera niezwykle przejmujące i zapierające dech w piersiach obrazy bitewne. Kiedy dodamy do tego realistyczne postacie, ich odruchy, maniery i zachowania kształtują się nam obrazy niczym kadry z wojennego filmu. Miłośnicy porywających i spektakularnych powieści wojennych będą bez wątpienia w pełni usatysfakcjonowani. O czym zaś opowiada sama książka?

Nowość od Marcina Ciszewskiego – Lew – fabuła

Główny bohater, Wilhelm Krüger, został stworzony po to, by zadziwiać świat. Miał jednak swoje ambicje i postanowił, że on ten świat podbije. Do pomocy miał bystry i inteligentny umysł oraz zmysł drapieżcy. A przy tym był bezwzględny i został wyszkolony na jednego z najlepszych złodziei swoich czasów. Idealnie więc dostosował się do okresu, w którym przyszło mu żyć.

Krüger, kiedy dostał się w ręce Czeka, musiał wyrzec się wszelkich ideałów. Wszystko po to, by przeżyć. Jego jedyną szansą na ocalenie jest współpraca z oprawcą. Taki obrót wydarzeń nie jest w stanie pokrzyżować jego najważniejszego planu. W dalszym ciągu ma on zamiar odbić siostrę z rąk śmiertelnego wroga – Iwana Piotrowicza Kolcowa.

Nastaje rok 1920, sierpień. Właśnie ma miejsce kluczowa faza Bitwy Warszawskiej, podczas której jeden z nich stara się odkryć tajemnicę polskiego Sztabu Generalnego. Drugi zaś próbuje udowodnić sobie oraz innym, że jest odważnym żołnierzem gotowym zginąć za ideę. Oboje jednak staną przed najważniejszą walką w życiu. Aby odzyskać szacunek do siebie, muszą najpierw uporać się z własną przeszłością.

Książkę pt. Krüger. Lew znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!