Bez tajemnic - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Mii Sheridan to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Książka pt. Bez tajemnic na polskim rynku będzie dostępna już od 16 stycznia 2019 roku i przypadnie do gustu każdej wielbicielce romansów i literatury kobiecej. Jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej amerykańskiej pisarki, warto nadrobić zaległości. Ponieważ Mia Sheridan to jedna z najpopularniejszych pisarek, która tworzy wciągające romanse współczesne. Jej książki w błyskawicznym tempie wspinają się na szczyty list bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami.

Nowość od Mii Sheridan – kilka słów o powieści

Główni bohaterowie poznali się już jako dzieci. Więź przyjaźni, która się między nimi narodziła, pozwoliła przetrwać im najtrudniejsze chwile. Ponieważ Evie i Leo trafili do jednej rodziny zastępczej. Tym samym pod jednym dachem spędzili wspólnie wiele lat, jako przybrane rodzeństwo. Z czasem ich uczucie przerodziło się w prawdziwą miłość. I przysięgali sobie, że nigdy się nie opuszczą i zawsze już będą razem. Pewnego dnia Leo otrzymał szansę na poprawę własnego losu. Wtedy też obiecał ukochanej, że o niej nie zapomni i wróci po nią. Jednak tak się nigdy nie stało. Leo zniknął bez śladu, zostawiając w sercu Evie bolesną ranę.

Od tamtej pory minęło aż osiem lat. W życiu Evie pojawia się Jake, przyjaciel Leo, który zmienia wszystko. Przez wiadomość, którą jej przyniósł, świat kobiety stanął na głowie. Ponadto wspomnienia o Leo zaczęły ich do siebie zbliżać. Jednak czy Jake mówi Evie wszystko?

Prezentowana dziś książka to niezwykle wciągająca historia. Opowiada o tym, jak prawdziwa miłość potrafi zmienić sekrety w wyznania. Mówi także o tym, jak skrywane tajemnice mogą wpłynąć na uczucia i czy na pewno mówimy wszystko osobie, którą bezgranicznie kochamy? Bohaterka powieści musi zmierzyć się z tymi pytaniami. A w związku z tym skonfrontować także przeszłość z teraźniejszością.

Przypominamy, że nowość od Mii Sheridan będzie dostępna w sprzedaży od 16 stycznia bieżącego roku. Powieść pt. Bez tajemnic znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!