Nowość od Nicholasa Sparksa - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

We dwoje, taki tytuł nosi nowość od Nicholasa Sparksa, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom twórczości autora. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z książkami tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ najnowszą powieścią Sparks udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku. Wystarczy tu wspomnieć, że powieści tego autora tłumaczone są aż na 33 języki. Ponadto na koncie ma on mnóstwo prestiżowych nagród literackich oraz wyróżnień. To jemu Czytelniczki na całym świecie zawdzięczają tak niezwykłe opowieści, jak Pamiętnik, List w butelce, I wciąż ją kocham czy Bezpieczna przystań. Kolejnym wielkim sukcesem okazały się ekranizacje tych powieści. Tym samym Nicholas Sparks dołączył do grona autorów, którzy mają wiernych fanów na całym świecie. Co tym razem dla Was przygotował?

Nowość od Nicholasa Sparksa – kilka słów

Głównym bohaterem powieści jest Russell Green, trzydziestodwuletni dyrektor reklamy w potężnej i prestiżowej firmie. Mężczyzna w swoim życiu osiągnął wszystko, czego pragnął. Wraz z ukochaną żoną Vivian i sześcioletnią córką Miriam mieszkają w wygodnym domu w Charlotte. Jednak czy życie, które przypomina piękny sen, może trwać wiecznie? Jak się wkrótce okazuje, na tej pięknej, lśniącej powierzchni zaczynają pojawiać się pierwsze rysy.

Russ, ku swojej rozpaczy i zaskoczeniu, musi stawić czoła niezwykle trudnemu wyzwaniu. Jak jednak poradzić sobie w sytuacji, kiedy całe życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni? Bohater zaledwie w kilka miesięcy traci to, na czym zależało mu najbardziej. Najpierw dowiaduje się, że Vivian postanawia odejść od niego i córki, następnie traci pracę. Samotna opieka nad Miriam oraz perspektywa bezrobocia w niczym nie przypominają sielanki, która jeszcze do niedawna gościła w jego życiu.

Russell nie ma innego wyboru. Będzie musiał zaadaptować się do nowej rzeczywistości. Niejednokrotnie przyjdzie mu zmierzyć się z nieznanym. W tej trudnej walce o lepsze jutro będzie musiał sięgnąć po umiejętności, z których nigdy nie korzystał. A nade wszystko stoczy trudną walkę z własnymi słabościami.

Nowość od Nicholasa Sparksa pt. We dwoje znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!