Aleja Siódmego Anioła - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Już jest! Nowość od Renaty Kosin pt. Aleja Siódmego Anioła to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Jeśli natomiast ktoś z Was do tej pory nie miał okazji zapoznać się z książkami tej autorki, to dobry moment, by nadrobić zaległości. Kosin po raz kolejny udowadnia bowiem, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Aleja Siódmego Anioła w krótkim czasie zyskała status bestsellera, a grono Czytelników pisarki stale się powiększa. Jeśli zatem poszukujecie powieści, która poruszy Was do głębi i zmusi do chwili refleksji, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Renaty Kosin – trudne tematy społeczne, refleksja o cierpieniu i odkupieniu

Bohaterką powieści jest Julia, młoda dziewczyna, która głęboko w sobie skrywa pewną tajemnicę. Chcąc rozpocząć nowy etap w życiu. Wprowadza się do nowego miasta i zmienia pracę. Dziewczyna sprawdza się doskonale, jako dekoratorka wystaw sklepowych. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie i sprawnie. Dzięki temu Julia nie narzeka na brak zleceń i ciągle jest w ruchu. Tuż przed świętami dziewczyna otrzymuje zlecenie od właściciela sklepu meblowego, który mieści się przy Alei Siódmego Anioła.

Początkowo Julia nie do końca jest przekonana do nowej pracy. Wszystko się zmienia, kiedy dziewczyna odnajduje na zapleczu sklepu list do Świętego Mikołaja. Został on napisany kilka lat wcześniej przez pewnego chłopca, który miał dość nietypowe życzenie. Bohaterka postanawia odnaleźć nadawcę, by dowiedzieć się, czy jego marzenie zostało spełnione.

Renata Kosin ma już na swoim koncie kilka powieści, które zapewniły jej rozgłos i mnóstwo stałych Czytelników. Odbiorcom jest głównie znana z takich książek jak Tatarka, Sekret zegarmistrza czy Jedwabne rękawiczki. Teraz, najnowszą książką udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i nadal potrafi zaskakiwać i wzruszać. Aleja Siódmego Anioła to poruszająca historia, w której autorka nie boi się poruszać trudnych społecznych tematów. Jednocześnie skłania Czytelników do refleksji nad cierpieniem i odkupieniem, które przynosi ulgę.

Nowość od Renaty Kosin znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!