Nowości i zapowiedzi dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowości i zapowiedzi dla kobiet - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowości i zapowiedzi dla kobiet – sprawdź to!

Nowości i zapowiedzi dla kobiet to doskonałe zestawienie dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej, romansów współczesnych i powieści obyczajowych. Poza tym, jeśli poszukujecie interesujących nowości lub zapowiedzi z tych gatunków, również trafiłyście idealnie. Część z prezentowanych dziś tytułów jest już dostępna na polskim rynku. Kilka dopiero się pojawi. Jedno jest pewne. Każda z pozycji tonie tylko gorący, międzynarodowy hit. To także polskie powieści, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelniczek w naszym kraju. Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprezentować Wam nasze dzisiejsze propozycje. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie to!

Włoskie lato

Włoskie lato - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Cesca Shakespeare, która obecnie znajduje się w najgorszym momencie swojego życia. Ponieważ napisana przez nią sztuka okazała się kompletną klapą. W związku z tym kobieta nie jest w stanie utrzymać pracy i mieszkania. Z pomocą przychodzi jednak jej ojciec chrzestny. Proponuje, by bohaterka spędziła lato w willi jego przyjaciół we Włoszech. Tym samym będzie miała okazję napisać również coś nowego. Kobieta nie waha się ani chwili i przyjmuje propozycję. Jednak już niedługo po przyjeździe odkrywa, że dom należy do człowieka, którego wini za swoją porażkę: Sama Carltona.

W tym samym czasie Sam Carlton, hollywoodzki przystojniak, widzi swoje nazwisko na wszystkich portalach plotkarskich. To sprawia, że marzy o natychmiastowej ucieczce nie tylko przed fanami, ale i rodziną. Ale przede wszystkim marzy o ucieczce przed człowiekiem, jakim się stał. Tym samym w błyskawicznym tempie podejmuje decyzję o wyjeździe do Włoch. Postanawia spędzić lato w rodzinnej willi nad jeziorem Como. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się, że nie tylko on szuka azylu w tym uroczym zakątku.

Cesca i Sam muszą się zmierzyć ze swoją przeszłością. Początkowo nieśmiała przyjaźń zamienia się szybko w silne uczucie. Każde lato musi się jednak kiedyś skończyć.

Książka dostępna od 19 czerwca 2019 roku.

Dom lalek

Dom lalek - sprawdź na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Anita, z natury wycofana dziewczyna, charakteryzująca się niską samooceną. Źródło  jej problemów leży w przeszłości. Ponieważ jako dziecko i nastolatka spotykała się ciągle z przykrościami ze strony rówieśników. Ci dokuczali jej ciągle, iż jest taka sama jak jej niepełnosprawna intelektualnie siostra. Tym samym nawarstwione kompleksy rzutują obecnie na dorosłe życie kobiety.

Pewnego dnia na masce swojego samochodu Anita znajduje pudełko z lalką. Jednak zupełnie nie zwraca uwagi na to wydarzenie. Następnie kilka miesięcy później poznaje Mikołaja, mężczyznę niemal idealnego. Opiekuńczość i ciągłe zainteresowanie Anitą, schlebiają kobiecie. W związku z tym między bohaterami nawiązuje się romans. Kobieta w tym związku rozkwita, ponieważ w końcu czuje się dowartościowana i atrakcyjna. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że Mikołaj starannie coś przed nią ukrywa.

Książka dostępna od 28 maja 2019 roku.

Testerka szczęścia

Testerka szczęścia - kup na TaniaKsiazka.plGłówna bohaterka, Agnieszka Piotrowska, ma pracę, którą kocha. Prowadzi blog, na którym testuje i recenzuje przepisy na szczęście. Gdy staje przed wyzwaniem znalezienia partnera na wesele siostry, poznaje Bartka, będącego w finansowych tarapatach. Agnieszka, prowadząca do tej pory bezproblemowe życie, postanawia mu pomóc. Tym samym zapoczątkowuje gorącą, ale też burzliwą relację. Czy wyjazd w przepiękne Bieszczady i wspólnie spędzony czas pozwoli im odnaleźć prawdziwy przepis na szczęście?

Książka dostępna od 19 czerwca 2019 roku.

Gej w wielkim mieście, tom I, nowe wydanie

Gej w wielkim mieście - kup na TaniaKsiazka.pl
Zabawne, doprawione refleksją przygody geja z małego miasteczka. Młody gej z prowincji przybywa do stolicy, by rozpocząć studia dziennikarskie. W związku z tym jest pełen obaw, ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej, romantycznej, prawdziwej. Tym samym bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy, pełen pułapek świat. Naiwny, marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji, ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?

Książka jest już dostępna.

Perska zmysłowość

Perska zmysłowość - zobacz na TaniaKsiazka.plJoanna, podejrzewając swojego męża, kuwejckiego biznesmena, o kolejną zdradę, pod wpływem impulsu wylatuje na rajską wyspę Bali. W towarzystwie swoich przyjaciółek: Angeliki i Jennifer, świeżo upieczonej rozwódki, chce zapomnieć o małżeńskich problemach i wcześniejszych dramatycznych przeżyciach. Wkrótce na jej drodze staje Richard, zniewalająco przystojny Amerykanin. Mężczyzna razem ze swoimi kolegami przyjechał na Bali, aby wesprzeć Jennifer. I Joanna zakochuje się w nim niemal od pierwszego wejrzenia. Czy jej mąż, Ali, dowie się o zdradzie? Czeka ją straszna kara ukamienowania, która w jego kulturze grozi kobiecie za cudzołóstwo? Czy Joanna będzie miała możliwość wyboru? Do czego zaprowadzi ją szaleńcza miłość, która ogarnęła ją niespodziewanie na czarownej wyspie Bali?

Książka dostępna od 28 maja 2019 roku.

Dziewczyna taka jak jaDziewczyna taka jak ja - kup na TaniaKsiazka.pl

Joss kilkakrotnie uniknęła śmierci. Ponieważ za każdym razem ratował ją jeden chłopak. Ten, który ponownie zniknął. Jako dziecko znała go pod imieniem Christopher. Potem pojawił się w jej życiu jako Wess. I opuścił dziewczynę nieoczekiwanie po tym, gdy ponownie ją ocalił. Tym samym teraz wszyscy uważają go za zaginionego. Nikt już nie chce go szukać. Jednak Joss nie może przestać myśleć o wskazówkach, które zostawił jej Wess. Chociaż nikt nie wierzy, że chłopak żyje, dziewczyna stara się go odnaleźć. Ponieważ teraz to ona ocali jego. Zamierza sprowadzić go do domu. Do niej. Do miejsca, do którego należy.

Książka dostępna od 19 czerwca 2019 roku.

Odkupienie

Odkupienie - sprawdź na TaniaKsiazka.plBrian Wild za wszelką cenę dążył do osiągnięcia obranego celu. Nie oglądał się za siebie ani nie zważał na konsekwencje, jakie niosły ze sobą jego działania. W związku z tym zdobył wszystko, o czym marzył. Prócz najważniejszego, miłości. Tak przynajmniej było, dopóki nie poznał Olivii Henderson, córki jego największego wroga. Nie zdawał sobie sprawy, że ta żywiołowa dziewczyna wywróci jego życie do góry nogami. Że obudzi w nim uczucia, które jak sądził, zdołał lata temu pogrzebać. Zagubiony, poddał się obsesji, jaką była złożona po śmierci ojca obietnica. Tym samym dokonał zemsty, ale nie przyniosła mu ona spokoju i satysfakcji. Ponieważ stracił nie tylko ukochaną kobietę, lecz także marzenia, które odważył się wreszcie snuć. Został sam ze swoimi demonami. Zraniony i zdesperowany, postanawia odkupić własne winy. Nie będzie to prosta droga, zwłaszcza że piętno zemsty mocno wypaliło się w sercu obojga bohaterów.

Książka jest już dostępna.