Pomysł na prezent

Nowości wydawnicze 2 i gadżety – oryginalny prezent

Książka to genialny pomysł na prezent, dzięki któremu pożytecznie spędzamy czas, rozwijamy wyobraźnię, ćwiczymy słownictwo, poznajemy to, co na co dzień jest poza zasięgiem ręki. W dzisiejszym wpisie mam dla Was dwie nowości wydawnicze, propozycje na prezent dla kobiet. Najwyższa pora, by zamówić ciekawy prezent książkowy. Dwie poniższe nowości wydawnicze powinny zaspokoić gusta ukochanej kobiety. To nie wszystko. Mam dla Was również ciekawe gadżety okołoksiążkowe, które będą świetnym uzupełnieniem książkowego prezentu. Wysyłamy je w 24 godziny, więc nawet Ci którzy zakupy zostawiają na ostatnią chwilę upolują prezent w TaniaKsiazka. GadzetyNowości na rynku

Każdego roku pojawiają się nowości wydawnicze, które często stają się bardzo popularne i szturmem zdobywają miejsca na wszelakich listach bestsellerów. Dziś proponujemy coś do poczytania głównie dla kobiet. Badania rynku wskazują, że to kobiety czytają więcej. Sprawdź dwie poniższe propozycje:

CzaroMarownik CzaroMarownik 2016 jest kolejną edycją magicznego kalendarza, z którym wyjątkowe będą wszystkie dni. Nowe wydanie jest ulepszone, autorzy odnieśli się do komentarzy i uwag Czytelników z poprzednich edycji, także kalendarz ewoluował do postaci idealnej dla większości Pań. W kalendarzy, oprócz tradycyjnego podziału na miesiące oraz tygodnie, znajdziemy kalendarz księżycowy oraz szczegółowy horoskop na rok 2016 dla wszystkich znaków zodiaku.

W publikacji poruszone zostały najbardziej aktualne tematy o magii, zdrowiu, ezoteryce, naturalnym trybie życia, rozwoju duchowym. Można poczytać o rytuałach, zaklęciach, magicznych rękodziełach, ekoporadach, przepisach na zdrowe potrawy, ciekawostkach. Znajdzie się też miejsce na własne notatki.

Do tego wszystkiego magiczny kalendarz księżycowy otrzymał w tym roku ładną wizualnie i praktyczną, twardą i solidną oprawę. Jej kolory są tak magiczne, że zawsze z chęcią weźmiesz tę książkę do ręki. Duże znaczenie robi też czerwona tasiemka, która pomoże ci odnaleźć się w tym świecie pełnym magii.

CzaroMarownik jest bardzo wciągającą książką i wiele osób potwierdziło, że nie mogło oderwać się od czytania od razu po przyniesieniu jej do domu. Sami zobaczcie jak to będzie w Waszym przypadku. Z pewnością zakupicie ją też w kolejnych latach. Sprawdź też CzaroMarownikowe gadżety czarujące – ekotorbę i kubek 🙂CzaroMarownikowe gadzetyPoza nimi, zwróć uwagę na kubek Kto nie czyta, ten nie pije kawy – bije rekordy popularności w TaniaKsiazka.pl, zresztą to nic dziwnego – klasyczny wzór i zabawny, inspirujący do czytania napis czynią z niego oryginalny prezent.

Smak_szczesciaSmak szczęścia Agnieszki Maciąg jest książką do której zawsze możesz wracać. Opisywane są w niej metody, które potrafią uczynić życie piękniejszym, prostszym, szczęśliwszym. Książka ta opowiada o diecie, która daje zdrowie, energię oraz siłę zgodnie z naturą. Można też przeczytać o modzie, która nie wpędza w kompleksy, lecz służy naszemu dobremu samopoczuciu i pięknu. Sposoby na urodę mają źródło w naszych sercach. Autorka przekazuje nam też, byśmy żyły odważnie, świadomie, gdyż życie jest ciągłą walką, ale także niepowtarzalną przygodą.

Agnieszka Maciąg mówi sama o sobie, że jest pasjonatką życia, kobietą w podróży. Jest szczęśliwą matką, żoną. Serca Czytelników zdobyła nie tylko jako pisarka, ale także jako autorka bloga. Jej motto życiowe to słowa E. Fromma:

Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów, szczęście to jest coś, co każdy musi wypracować dla samego siebie.

Wyżej wymieniona autorka jest także modelką, dziennikarką telewizyjną, pisarką. Ukończyła liceum plastyczne, później studiowała kulturoznawstwo, psychologię, dziennikarstwo. Odnajduje natchnienie w Naturze, życiu, sztuce, miłości, literaturze.