Operacja Człowiek w czerni - kup na TaniaKsiazka.pl

Operacja Człowiek w czerni to kolejna już przygoda bohaterów z niezwykle popularnej serii pt. Biuro detektywistyczne nr 2. W związku z tym jej wielbiciele mają sporo powodów do zadowolenia. Ponieważ już 6 września w polskich kinach pojawi się ekranizacja wspomnianej książki. Książkowe pozycje przypadną do gustu przede wszystkim nieco młodszym odbiorcom. Jednak, jeśli chodzi o film, to powody do zadowolenia mają również wielbiciele familijnego kina detektywistycznego. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością Jørna L. Horsta, koniecznie nadróbcie zaległości. Nic tak nie poszerza dziecięcych horyzontów i uczy kreatywności, jak dobra książka. Do premiery filmu jest jeszcze trochę czasu, więc z pewnością zdążycie nadrobić zaległości!

Operacja Człowiek w czerni - kup na TaniaKsiazka.pl

Operacja Człowiek w czerni – zwiastun i kilka słów o powieści

W małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. W związku z tym Tiril i Oliver, dwoje młodych detektywów, zawsze są na posterunku. Razem ze swoim psem rozwiązują zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie nawet dorośli policjanci. O czym zatem opowiada ich najnowsza przygoda?

Tiril i Olivier to para młodych detektywów, którzy wraz z wiernym psim przyjacielem, Ocho, rozwiążą każdą zagadkę. Pewnego dnia przyjaciele natrafiają na tajemnicze dziury w ziemi. Coś, co wydaje się zagrożeniem dla rowerzystów, w rzeczywistości jest początkiem bardziej skomplikowanej sprawy. Ponieważ po okolicy grasuje tajemniczy Człowiek w Czerni, który poszukuje skarbu. W związku z tym młodzi detektywi zaczynają śledztwo, które sięga do historii miasteczka i jego mieszkańców. Czego szuka zamaskowany złoczyńca? Czy parze młodych detektywów uda się rozwiązać zagadkę?

Jak już wspomnieliśmy książka pt. Operacja Człowiek w czerni to już kolejna pozycja z serii pt. Biuro detektywistyczne nr 2. Wszystkie pozycje z tego popularnego cyklu dla nieco młodszych czytelników znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej z przyjemnością prezentujemy wam obiecany zwiastun ekranizacji. Koniecznie dajcie znać, czy wybierzecie się na film do kina. No i oczywiście, czy znacie przygody Tiril i Oliviera? Przypominamy, że prezentowana produkcja w Polsce będzie dostępna od 6 września bieżącego roku.