Ostatnia część serii Kwiat paproci, której autorką jest Katarzyna Berenika Miszczuk, to jedna z najbardziej wyczekiwanych książek tej wiosny. Autorka podbiła serca tysięcy Czytelniczek w Polsce, a jej cykl, zapoczątkowany przez powieść Szeptucha, w błyskawicznym tempie zyskał status bestsellera. Nic dziwnego. Pisarka w swoich powieściach umiejętnie wykorzystuje wierzenia słowiańskie i mitologię, która przecież jest równie barwna, jak te zagraniczne. Okazuje się, że na podstawie naszego dziedzictwa można stworzyć niezwykle fascynującą opowieść, a nawet całą serię! W finałowej części Czytelniczki po raz kolejny znajdą wszystkie elementy, za które pokochały twórczość Miszczuk. Książka pt. Przesilenie będzie dostępna w sprzedaży już od 24 maja 2018 roku.

Ostatnia część serii Kwiat paprociPrzesilenie

Czytelniczki w najnowszej powieści autorki po raz kolejny zetkną się ze słowiańskimi bóstwami, pradawnymi obrzędami, zazdrością i wielką miłością. Chociaż to już ostatnia podróż do niezwykle magicznego i wciągającego świata słowiańskich wierzeń, będzie sporo się działo. Jak na finał bestsellerowej serii przystało, Miszczuk zagwarantowała odbiorcom mnóstwo emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Aż do ostatniej strony los bohaterów jest niepewny.

Właśnie rozpoczynają się święta Dziadów i Szczodrych Godów. To czas, w którym Gosia musi dotrzymać obietnicy i spłacić dług, zaciągnięty u boga ognia, Swarożyca. Czy jednak bohaterka podoła temu zadaniu? Sprawa nie jest oczywista, bo w grę wchodzi jeszcze Mieszko, jej wielka miłość. Czy mężczyzna pomoże jej w spełnieniu przysięgi, czy wręcz odwrotnie? Jego zachowanie jest wielką zagadką.

Ostatnia część serii Kwiat paproci bez wątpienia pochłonie wszystkie miłośniczki wspomnianego cyklu. Miszczuk po raz kolejny udowodniła, że jej ogromny sukces nie jest tylko kwestią przypadku. Autorka ma niezwykły talent, a jej historie są wciągające. Ponadto pisarka udowadnia coś jeszcze. Pokazuje, że nasze rodzime wierzenia i folklor mogą być równie interesujące, co zagraniczne propozycje. I że da się na ich podstawie stworzyć naprawdę dobrą historię.

Przypominamy, że ostatnia część serii Kwiat paproci pt. Przesilenie pojawi się w sprzedaży 24 maja bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!