W stronę mroku - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ostatnia część trylogii Czerwień to nie lada gratka dla wszystkich miłośników powieści science fiction. Linda Nagata na ręce Czytelnika składa książkę pt. W stronę mroku, która na całym świecie skradła serca milionów odbiorców. I nie ma się co dziwić. O talencie autorki świadczy choćby fakt, że jest finalistką nagrody Nebula oraz Johna W. Campbella. Jeśli więc jesteście miłośnikami gatunku, a do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością autorki, teraz jest ku temu okazja. Koniecznie sprawdźcie, jak zakończy się ta niesamowita, kosmiczna przygoda!

Ostatnia część trylogii Czerwień W stronę mroku - zobacz na TaniaKsiazka.pl

 Ostatnia część trylogii CzerwieńW stronę mroku

Głównym bohaterem jest były porucznik James Shelley. Mężczyzna trafia w szeregi tajnego oddziału, którego członkowie oddani są dwóm sprawom – ocaleniu Ziemi przed zagładą oraz Czerwieni. Shelley jest niemal pewny, że wie wszystko o współpracy z tajemniczą, sztuczną inteligencją. W końcu przez ponad dwa lata działał wśród żołnierzy, którzy byli wspomagani tak, jak on. Okazuje się, że postęp technologiczny wzbudza zainteresowanie nie tylko rządów czy korporacji, ale również terrorystów. Wszyscy próbują zdobyć kontrole nad Czerwienią, której coraz bardziej nieobliczalne postępowanie grozi globalną katastrofą.

Przed bohaterem niezwykle trudne zadanie. W tym chaosie musi podjąć decyzję, komu lub czemu powinien zaufać. Poza tym to na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za powstrzymanie eskalowanego konfliktu. Konfliktu, który grozi zagładą nie tylko bliskich mu osób, ale całego świata.

Linda Nagata w niezwykle barwny i miejscami przerażający sposób ukazuje obraz wojen w bliskiej przyszłości. Wskazuje jakie tragiczne skutki może nieść za sobą nanotechnologia i sztuczna inteligencja. To niezwykle potężna dawka militarnego science fiction idealnie skomponowanego z cyberpunkiem. Dzięki temu wszyscy miłośnicy gatunku znajdą tu coś dla siebie. Gorąco zachęcamy wszystkich Czytelników, którzy jeszcze nie mieli okazji sięgnąć po tę literaturę, aby nie wahali się ani chwili. Wszak o talencie autorki świadczą nie tylko prestiżowe nagrody i wyróżnienia, ale także rzesza wiernych Czytelników na całym świecie.

Gwarantujemy, że sięgając po powieść pt. W stronę mroku, nie będziecie rozczarowani. Znajdziecie tu wszystko, z czego powinna składać się dobra książka.