Park Jurajski: Obóz Kredowy

Co może wyjść z połączenia najnowszych odkryć naukowych i paleontologicznych? Jesteśmy pewni, że na ten temat sporo do powiedzenia miałby doktor Ross Geller. Na szczęście znamy znacznie szybszą i przyjemniejszą drogę do tego, by znaleźć odpowiedź na te nurtujące pytanie. Film pt. Park Jurajski okazał się jedną z najbardziej dochodowych produkcji w historii filmu. Opowieść o odizolowanej wyspie, na której naukowcy skonstruowali park z wyhodowanymi dinozaurami, rozbudziła wyobraźnię widzów i podbiła ich serca. Niewielu jednak wie, że film w reżyserii Stevena Spielberga to ekranizacja słynnej powieści Michaela Crichtona. Poza tym na przestrzeni lat w kinach pojawiały się kolejne części tej historii. Teraz, w dobie popularności seriali, produkcją zainteresowała się platforma Netflix. I stworzyli oni wersję animowaną dla nieco młodszych odbiorców.

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Źródło plakatu: filmweb.pl

Park Jurajski – nowy serial Netflixa, co wiemy?

W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun produkcji pt. Park Jurajski: Obóz Kredowy. Premiera pierwszego sezonu na platformie przewidywana jest na 18 września 2020 roku. Akcja serialu rozgrywa się dokładnie w tym samym czasie, co pierwszy film z serii. To opowieść o grupie sześciu przyjaciół. Nastolatki biorą udział w obozie, który odbywa się na przeciwległym brzegu wyspy Isla Nublar. Program przewiduje liczne przygody – zabawy w parku linowym w samym sercu dżungli. Poza tym bliskie spotkania z dinozaurami. Wkrótce jednak wyprawa zamienia się w walkę o życie, ponieważ przypadkowo uwolnione gady zaczynają siać spustoszenie na wyspie. Uczestnicy obozu, chcąc przeżyć, muszą zacząć ze sobą współpracować.

Wierzymy, że nowa odsłona znanej historii w animowanej wersji, spodoba się najmłodszym widzom, do których jest kierowana. Poniżej prezentujemy Wam zwiastun, udostępniony przez platformę Netflix. Poza tym jesteśmy też ciekawi, czy oglądaliście jakieś filmy z serii Park Jurajski? Jeśli nie, może właśnie przyszedł najlepszy moment, by dać się wciągnąć w ten futurystyczny świat?

Ponadto, jeśli w waszym domu nie brakuje małych miłośników dinozaurów, koniecznie zajrzyjcie tutaj i tutaj. Przekonacie się, że wspaniała wyspa wciąż tętni życiem i ma do zaoferowania mnóstwo niepowtarzalnych gadżetów.