Perversion od T.M. Frazier - początek nowej mrocznej serii Perversion od T.M. Frazier

Okres grzewczy rozhulał się na dobre i będzie nam uprzyjemniał dni i noce aż do wiosny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by poszukać alternatywnych źródeł ciepła, które są w stanie konkurować z tradycyjnymi grzejnikami. Już niedługo na rynku pojawi się coś, co rozgrzeje Cię do czerwoności, a strużki potu spływać będą po drżących plecach, od karku aż po kość krzyżową. 27 stycznia 2021 roku do księgarni trafi pierwszy tom nowej elektryzującej serii – Perversion od T.M. Frazier. Dzwoń zawczasu po straż pożarną, bo to ciepło może ewoluować w buchające płomienie.

Perversion od T.M. Frazier Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Perversion od T.M. Frazier

Jeśli czytałaś poprzednie serie tej bestsellerowej autorki, to wiesz, że i po tym cyklu możesz spodziewać się diabelnego romantyzmu i erotyzmu rozpalającego pożądanie, aż po koniuszki palców. Perversion do T.M. Frazier wprowadza w świat mrocznej i zniewalającej trylogii, od której nie będziesz mogła się oderwać. Pisarka rozkochuje tu bowiem księżniczkę  nie w księciu, a w oprawcy.

Mówi się, że miłość powinna być jak romantyczna bajka. Jednak Tristan uważa, że uczucie, które łączy go z Emmą Jean, jest śmiertelną klątwą. Mężczyzna jest zabójcą Bractwa Bedlam, a jego ukochana – złodziejką pracującą dla jego największego wroga. Układ jest dość skomplikowany – on kobietę wykorzystuje, a ona nie pozostając mu dłużą – dopuszcza się głębokich manipulacji. Zarówno serce, jak i rozum podpowiadają mu, by wyrzec się tej miłości i uciekać jak najdalej. Decyzja jest bardzo trudna, ponieważ pragnienie, które w nim płonie jest silniejsze od myśli o konsekwencjach. I nic innego się nie liczy, tylko Ona.

Okazuje się, że Tristan i Emma poznali się bardzo dawno temu, jednak wtedy nie mieli szansy, by pogłębić tę znajomość. Mimo że ich zetkniecie się ze sobą trwało zaledwie ułamek chwili, oboje nigdy nie potrafili o sobie zapomnieć. On właśnie opuszczał dom dziecka i był w drodze do rodziny zastępczej, a ona próbowała go namówić do przygarnięcia kotka. Tak naprawdę jednak ukradła mu wtedy portfel. Ich ponowne spotkanie nie jest już tak niewinne. Oboje stoją po dwóch przeciwnych stronach barykady w wojnie gangów. Jednak czy to może przeszkodzić miłości? Przecież w niej nie obowiązują żadne zasady, podobnie jak w przestępczym świecie.

Perversion od T.M. Frasier w przedsprzedaży możesz zamówić w tym miejscu.

*****

Jak widzisz, w styczniu podczas trzymania Perversion od T.M.Frazier w Twoich dłoniach zapłonie ogień. Czekając na ten moment, warto przeczytać ponownie lub po raz pierwszy inne powieści tej autorki:

Powiązane artykuły: