Proroctwo cieni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Pierwszy tom serii Elementals jest już dostępny na polskim rynku. Książka pt. Proroctwo cieni to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury Young Adults. Również fani powieści z gatunku fantasy znajdą tu coś dla siebie. Michelle Madow stworzyła historię, która podbiła serca Czytelników na całym świecie i w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem. Warto tutaj również dodać, że jest ona najlepiej sprzedającą się autorką fantasy według USA Today. Jak to możliwe? Pisarka doskonale wyczuła zapotrzebowanie na powieści pokroju Harry’ego Pottera czy Percy’ego Jacksona. Tym samym mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy tom serii Elementals, która z pewnością podbije również Wasze serca. Koniecznie to sprawdźcie!

Pierwszy tom serii Elementals – magia, która skradnie Wasze serca

Główną bohaterką powieści jest Nicole Cassidy, która nieoczekiwanie musi zmienić miasto i szkołę. Tym samym, zupełnie przez przypadek, dowiaduje się o tym, że jest wiedźmą. Sprawy nie ułatwiają nowi koledzy, których szokuje fakt, że Cassidy nie miała pojęcia o swoim pokrewieństwie z greckimi bogami, którym zawdzięcza niezwykłe umiejętności. Okazuje się, że dziewczyna ma wiele do nadrobienia. A lekcje w klasie ukrytej za biblioteką, nie zapowiadają się łatwo. Poza tym reszta uczniów doskonale zna swoją historię i od dawna uczy się panowania nad swoimi mocami.

Wkrótce na niebie pojawia się Kometa Olimpijska, a Nicole i czterech innych uczniów zostają obdarzeni mocami żywiołów. Jednocześnie osłabieniu ulega portal, strzegący świat przed groźnymi potworami. Nicole, Kate, Chris, Blake i jego dziewczyna Danielle muszą stawić czoła Proroctwu, według którego tylko oni mogą przywrócić równowagę światu. Jednak już na początku pojawiają się pierwsze trudności. Między Nicole i Blakiem zaczyna rodzić się gorące uczucie, które ostatecznie może przeszkodzić w wypełnieniu ich zadania.

Pierwszy tom serii Elementals pt. Proroctwo cieni znajdziecie tutaj. Polecamy gorącą tę powieść wszystkim, którzy poszukują niezwykle magicznych i wciągających historii. Michelle Madow na nowo opowiada historię greckiej mitologii, przenosząc stare wierzenia do współczesnych czasów. Przekonajcie się sami!