ErotykiZapowiedzi i nowości

Połączeni. Uwolnij mnie – nowa książka Laurelin Paige już niebawem!

Laurelin Paige po ostatnim sukcesie, jaki odniosła jej erotyczna trylogia Uwikłani, idzie jak burza. Mimo ogromnego sukcesu nie spoczęła na laurach, dzięki czemu już niedługo w sprzedaży ukaże się jej nowa powieść Połączeni. Uwolnij mnie. Premiera będzie miała miejsce dokładnie 9 września bieżącego roku.

9788365506283

Połączeni. Uwolnij mnie to opowieść o Gwen, bohaterce, która pojawiła się już w Uwikłanych. Tym razem autorka skupia się na jej życiorysie i przybliża czytelnikom losy młodej kobiety. O życiu Gwen można powiedzieć wiele, ale z pewnością nie to, że jest łatwe i przyjemne. Dziewczyna ucieka przed przeszłością, która jak cień kładzie się na jej dotychczasowym życiu. Dlatego też otacza się murem, nie pozwalając nikomu zbliżyć się do siebie. Na dłuższą metę taka metoda sprawdza się, kiedy zarządza się jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Nowym Jorku. Jednak w życiu Gwen pojawia się tajemniczy, przystojny mężczyzna. Zawiązują między sobą układ, w którym łączyć ma ich jedynie seks. Ale czy rzeczywiście tak będzie? Nie od dziś wiadomo, że współpraca między rozumem i sercem nie układa się najlepiej. Co zrobi Gwen, kiedy okaże się, że nowo poznany mężczyzna jest jedyną osobą, której ufa i na której może polegać? Wszystko zaczyna się komplikować, mimo jasnych zasad, które ustalili.

Czy nowa książka Laurelin Paige powtórzy sukces jej wcześniejszych publikacji? Przekonamy się już niebawem. Przypominamy, że Połączeni. Uwolnij mnie w polskich księgarniach ukaże się 9 wrześnie 2016 roku.