Polska premiera 3 sekund

Polska premiera 3 sekund bez wątpienia ucieszy wszystkich fanów książki, za którą odpowiadają Anders Roslund, Börge Hellström. Jak z pewnością orientuje się większość z was, powieść ta doczekała się ekranizacji. Teraz przychodzimy z jeszcze lepszymi wieściami. Otóż film już od 12 czerwca 2020 roku będzie dostępny także na polskim serwisie VOD. Widzowie będą mogli obejrzeć go na cineman.pl. Ponadto produkcja przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi filmów sensacyjnych i kryminalnych. Warto tutaj wspomnieć, że w 2009 roku historia ta została uznana za najlepszy skandynawski kryminał. Tym samym, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się ze wspomnianą książką, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie to sprawdźcie!

Polska premiera 3 sekund

Polska premiera 3 sekund – zwiastun i kilka słów o produkcji

Na ekranach widzowie zobaczą Joela Kinnamana, Rosamund Pike, Clive’a Owena czy Anę de Armas. Ponadto w produkcji nie zabraknie także polskiego akcentu w postaci Mateusza Kościukiewicza. Za reżyserię odpowiedzialny jest Andrea Di Stefano, natomiast nad scenariuszem pracowali Matt Cook oraz Rowan Joffe.

O czym opowiada sama historia? Piet Hoffmann to tajny współpracownik sztokholmskiej policji. A jednocześnie pitbul na usługach polskiej mafii. Bohater staje przed niepowtarzalną szansą jeszcze głębszego wniknięcia w przestępcze struktury. Ponieważ zleceniodawcy z Polski chcą, by ten zorganizował sieć sprzedaży narkotyków w miejscu, które przynosi największe zyski – w szwedzkich więzieniach. Jeśli mu się powiedzie, wykończy konkurencję i zdusi proceder w zarodku. W przeciwnym razie pozostaje mu jedynie nadzieja na to, że śmierć będzie szybka.

Poza nim i oficerem prowadzącym tylko trzy osoby wiedzą o akcji w murach więzienia dla najgroźniejszych przestępców. Tym samym, jeśli coś pójdzie nie tak, oni umywają od tego ręce. Zostanie kompletnie sam. A o tym, czy przeżyje, zadecydują trzy sekundy.

Przypominamy, że polska premiera 3 sekund będzie miała miejsce już 12 czerwca bieżącego roku na cineman.pl. Poniżej prezentujemy wam zwiastun filmu. Tymczasem tutaj znajdziecie książkę, na której podstawie powstała produkcja. Dajcie znać, czy ta pozycja gości w waszych domowych biblioteczkach!