Moc motywacji - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Poznajcie prawdziwą moc motywacji i sprawdźcie koniecznie poradniki, które dziś prezentujemy w naszym zestawieniu. Znajdziecie tu przede wszystkim tytuły o charakterze psychologicznym. Poza tym coś dla siebie znajdą tu wszyscy czytelnicy, którzy chcieliby zmienić coś w swoim życiu, jednak nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać. Potrzebujecie motywacji? Kilku przydatnych rad i wskazówek, co zrobić, by wasza kariera nabrała tempa? W związku z tym trafiliście idealnie! Wszystkie zaprezentowane dziś książki to zapowiedzi, które już niebawem pojawią się w sprzedaży. Zatem koniecznie je sprawdźcie i dajcie nam znać, czy sięgniecie po któryś z tych tytułów.

Moc motywacji - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Psychologia biznesu - kup na TaniaKsiazka.plMoc motywacji – Psychologia biznesu

Książka to niezwykła skarbnica wiedzy dla wszystkich, którzy prowadzą własny biznes. Ponieważ znajdziecie tu specjalistyczne teksty, przygotowane przez polskich psychologów pracy, organizacji oraz zachowań konsumenckich. Publikacja prezentuje psychologię biznesu szeroko, zgodnie z aktualnymi programami kształcenia w prestiżowych ośrodkach, ale zakorzenia ją w polskich realiach. Uwzględniając przy tym pokaźny dorobek polskich teoretyków i badaczy.

Książka dostępna od 15 maja 2020 roku.

Moc motywacji – Droga na szczytDroga na szczyt - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Co zrobić, by osiągnąć mistrzowski poziom w każdej dziedzinie? Ta książka ma dla was odpowiedź, na nurtujące was pytanie. Dzięki poradom w niej zawartych dowiecie się, co zrobić, by uczyć się szybciej i skuteczniej. Nie zabraknie tu naukowych obserwacji, popartych odkryciami badaczy. Rzetelność naukowego myślenia łączy się tutaj ze szczerym zamiłowaniem do konkretu praktyki. W związku z tym podniesiecie swoje umiejętności i rozszerzycie potencjał. Przekonacie się, że niemożliwe nie istnieje!

Książka dostępna od 15 maja 2020 roku.

Moc motywacji - sprawdź na TaniaKsiazka.plMoc motywacji – Work-life balance. Jak znaleźć równowagę w duchu kaizen

„Kaizen” na polski moglibyśmy przetłumaczyć jako dobrą zmianę. To wywodzącą się z Japonii praktyka ciągłego doskonalenia. Tym samym czytelnicy znajdą tu porady, które pomogą wprowadzić zmiany w waszym życiu. Ale nic na szybko, nic na siłę! To metoda małych kroczków, które z dnia na dzień pozwolą wam zauważać drobne zmiany. Ponieważ to z pozoru nic nieznaczące zmiany prowadzą do ogromnych rezultatów. Ten poradnik jest o życiowej efektywności, która wymaga opracowania celu, wytyczenia drogi prowadzącej do jego osiągnięcia i opanowania pewnych konkretnych umiejętności.

Książka dostępna od 19 maja 2020 roku.

Moc motywacji – Inteligencja emocjonalna w działaniuMoc motywacji - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dzięki tej książce poznacie tajniki samokontroli oraz samoświadomości. Ponadto nauczycie się rozpoznawać własne emocje i dowiecie się, co zrobić, by odpowiednio je kontrolować. To potężne narzędzie w trudnej sztuce łączenia rozsądnej głowy z odruchami serca. Nie od dziś bowiem wiadomo, że wewnętrzny spór rozumu i serca to jedna z najtrudniejszych walk do stoczenia. Autor tego poradnika pomoże ci zrozumieć emocje i wyjaśni wszystkie mechanizmy, którymi się kierujecie. Dzięki temu zyskacie kontrolę nad własnymi emocjami i już nigdy nie podejmiecie złej decyzji pod ich wpływem.

Książka dostępna od 19 maja 2020 roku.

Moc przyciągania pieniądza - kup na TaniaKsiazka.plMoc motywacji – Moc przyciągania pieniądza

Co zrobić, żeby pieniądze się was trzymały? Czy bogactwo jest przeznaczone tylko dla wybranych, czy jest darem dla wszystkich? To tylko kilka z pytań, na które odpowiada autor. W swoim poradniku prezentuje on przykłady ludzi, którzy dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy stali się bogaci. Ponadto zdradza on mnóstwo praktycznych porad, wskazówek i zasad, dzięki którym i wy odniesiecie sukces!

Książka dostępna od 3 czerwca 2020 roku.

Moc motywacji – Jak mówić o sobie dobrzeJak mówić o sobie dobrze - kup na TaniaKsiazka.pl

To książka przede wszystkim dla kobiet. Jak mówić o sobie dobrze i tak, aby słuchali was inni? Podpowiedzi znajdziecie w tym poradniku. Ponadto dowiecie się, co zrobić, by podnieść swoje szanse na awans lub zdobyć wymarzoną posadę. A może już jesteś na stanowisku kierowniczym lub menadżerskim? Dobrze się składa, bo to doskonały poradnik dla wszystkich, którzy zarządzają ludźmi. Koniec ze strachem i stresem przed większymi wystąpieniami! Ten poradnik podpowie wam, co zrobić, by być dobrą mówczynią i zwiększy wasz potencjał oraz pomoże zrobić kolejny krok w samorozwoju.

Książka dostępna od 18 czerwca 2020 roku.

Nie wszystko będzie źle - zobacz na TaniaKsiazka.plMoc motywacji – Nie wszystko będzie źle

W czasach, gdy ilość bodźców i stresu jest wyższa niż kiedykolwiek, lęk wydaje się normą. Jednak nią nie jest. W tym poradniku autorytet w dziedzinie psychologii przedstawia metodę trzech kroków, dzięki której zmierzycie się z niepokojem, przejmiecie nad nim kontrolę oraz sami zdecydujecie, jak na niego reagować. To proste! Wystarczy, że zaczniecie obserwować swoje emocje i myśli. Następnie ocenicie sytuację i opanujecie emocjonalny chaos. Krok trzeci to powstrzymanie automatycznej reakcji lękowej i nauka odpowiedzi, zamiast reagowania. To wszystko pomoże wam opanować właśnie ten poradnik.

Książka dostępna od 3 czerwca 2020 roku.

 Moc motywacji – Idź krok po krokuIdź krok po kroku - kup na TaniaKsiazka.pl

Prowokująca do myślenia opowieść o czerpaniu korzyści z chodzenia, szukaniu własnej drogi i kontrolowaniu emocji. Autor książki to pierwszy człowiek, który dotarł samotnie na biegun południowy, zdobył Mount Everest, biegun północny i dwukrotnie przepłynął Ocean Atlantycki. W związku z tym ma wiele do powiedzenia czytelnikom na temat walki ze słabościami czy motywacji. Poza tym to również wezwanie do tego, by wyjść, choćby na chwilę, poza pełne ograniczeń, zorganizowane życie.

Książka dostępna od 27 maja 2020 roku.