Preppersi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Preppersi to najnowsza książka autorstwa Wojciecha Chełchowskiego oraz Andrzeja Czuba. Ta publikacja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom niecodziennych wyzwań. Bo to nie tylko tekst, który sprawi przyjemność Czytelnikowi. To wskazówki i cenne porady, które pomogą Wam dołączyć do tej niezwykle wąskiej grupy społecznej, jaką są Preppersi. I przekonacie się, że to przygoda warta przeżycia. A kiedy już staniecie się jednym z nich, nic nie będzie w stanie Was zaskoczyć.

Preppersi – kim są i dlaczego robią, to, co robią?

Nie bez przyczyny Preppersi kojarzeni są z survivalowcami. Łączy ich wspólny cel – przetrwać za wszelką cenę bez względu na warunki. Różni ich natomiast droga, jaką obierają, by osiągnąć zamierzony wynik. Preppers to osoba, która w życiu codziennym stara się być niezależna, samowystarczalna i samodzielna. Dotyczy to wszystkiego, co przeciętnemu człowiekowi wydaje się niezbędne do życia. Mówimy tu więc o energii elektrycznej, pieniądzach, paliwie, sklepach, instytucjach czy systemie, a nawet innych ludziach!

Preppers zawczasu przygotowuje się na wszelkie ekstremalne sytuacje, mogące zagrozić mu i jego rodzinie. Jeśli więc kiedyś przyjdzie mu zmierzyć się z zatruciem wody, skażeniem powietrza czy brakiem prądu, nie będzie miał problemów z odnalezieniem się w takiej sytuacji. Jego zadaniem w czasach dobrobytu jest gromadzenie żywności i zabezpieczanie niezależnych źródeł energii. W kieszeni zaś ma zawsze przygotowany plan ewakuacji z zagrożonego regionu do wcześniej przygotowanej kryjówki.

Książka, którą mamy przyjemność Wam dziś zaprezentować, to istna perełka wśród podobnej literatury. Autorzy książki przeprowadzą Was krok po kroku przez przygotowania do tej niełatwej roli. Przybliżają oni historię i zasady prepperingu oraz wskazują na możliwe zagrożenia. Ponadto przedstawiają dziewięciomiesięczny Plan Początkującego Preppersa. A wszystko to przy współpracy z doświadczonymi Preppersami!

Jeśli więc już od dawna poszukiwaliście ekstremalnych przygód i zajęć, ta książka spełni Wasze oczekiwania. Czy może być coś lepszego niż samowystarczalność oraz poczucie bezpieczeństwa? Niezależnie od tego, co nadejdzie, dzięki tej książce zawsze będziecie przygotowani na najgorsze!

Książkę pt. Preppersi znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!