Prezent na Dzień Matki na TaniaKsiążka.pl

Jeżeli jeszcze nie macie prezentu, to pamiętajcie: Dzień Matki zbliża się nieubłaganie! Kochamy nasze mamy i chcemy dla nich jak najlepiej i one dla nas też – to jasne! Nie macie pomysłu? Nie załamujcie się, bo mam kilka propozycji. Wybierzmy razem prezent na Dzień Matki spośród wielu propozycji z rabatem do – 40%.

Świetnym prezentem może okazać się niezła książka. Dobrze jest się wcześniej zorientować, jaki gatunek preferuje mama. Można to zrobić dyskretnie, np. rozejrzeć się po półkach i regałach. Można też mniej dyskretnie, np. zapytać wprost o to, jaką książkę kupić. Znalazłam kilka nowych książek, które w roli prezentu na Dzień Matki mogą sprawdzić się całkiem nieźle.

Prezent na Dzień Matki – dla mam lubiących mocne historie

Dam ci to wszystko Dolores Rendo

Ta książka to nowość na polskim rynku wydawniczym. Ten mroczny kryminał w 2017 roku był najpopularniejszą powieścią w Hiszpanii.

Pisarz Manuel przyjeżdża do Galicji, w której tragicznie zginął jego mąż. Okazuje się, że śledztwo w sprawie wypadku zostało zamknięte. Poznaje tam rodzinę męża, o której istnieniu nie miał pojęcia. Okazuje się, że życiowy partner miał przed nim wiele tajemnic.

Manuel wspólnie z emerytowanym policjantem i księdzem – przyjacielem męża z dzieciństwa – próbują dowiedzieć się prawdy.

 

Żmijowisko Wojciech Chmielarz

Najnowszy thriller uznanego autora kryminałów. Grupa przyjaciół, co roku wyjeżdża na wspólne wakacje. Podczas jednej z zakrapianych imprez, atmosfera się psuje, a następnego dnia okazuje się, że zaginęła córka jednej z par.

Po roku zrozpaczony ojciec wraca do Żmijowiska, by jeszcze raz spróbować ją odnaleźć.

Ta książka to opowieść o niszczycielskiej sile tragedii i o tym, co ludzie są w stanie zrobić dla swoich dzieci.

Prezent na Dzień Matki – dla mam lubiących historie kobiece

 

Wyśnione życie Cynthia Swanson

Debiut autorki, który prowokuje.

Akcja powieści toczy się w 1962 roku w Denver. Główną bohaterką jest samotna Kitty, kobieta po trzydziestce. Jest niezależną współwłaścicielką księgarni.

Kitty nocą w snach prowadzi inne życie, w którym jest żoną i matką. W pewnym momencie marzenia senne stają się coraz bardziej realne.

 

Ja chyba zwariuję Agata Przybyłek

To pełna zwrotów akcji romantyczna opowieść o tym, że nadziei na lepsze trzeba szukać w codzienności i o tym, że miłość można znaleźć wszędzie.

Bohaterką książki jest Nina, rozwódka, matka dwójki dzieci. Mimo swojej żywiołowości i niezależności, czasami potrzebuje wsparcia. Na szczęście może liczyć na kolegę z pracy, z którym się przyjaźni. Oboje mają ten sam problem problem, ponieważ ich matki są nadopiekuńcze.

 

Dobra książka to nie wszystko, czasem warto prezent na Dzień Mamy wzbogacić o jakiś ciekawy, zabawny drobiazg, np. magnetyczną zakładkę, zawieszkę na drzwi czy torbę.

Całą listę świetnych rozwiązań na prezent na Dzień Matki na TaniaKsiążka.pl – do tego z rabatem do nawet -40 % – znajdziecie TUTAJ.

Prezent na Dzień Matki na TaniaKsiążka.pl