Prokop prawdę ci powie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Prokop prawdę Ci powie. 69 odpowiedzi na trudne pytania to książka, której autorem jest znany i doświadczony dziennikarz. Publikacja ujrzy światło dzienne już 1 marca 2018 roku i z pewnością jest doskonałą propozycją dla wszystkich fanów literatury faktu i samego prezentera. Prokop od lat związany jest ze stacją TVN, z którą współpraca układa mu się bardzo dobrze. Dzięki niepowtarzalnemu poczuciu humoru i dystansu do siebie zyskał grono wiernych wielbicieli i odbiorców. Teraz wszyscy mają okazję przekonać się, co jeszcze ciekawego ma do przekazania poza anteną.

Prokop prawdę Ci powie, czyli świat oczami dziennikarza

Jak sam powiedział autor:

Im jestem starszy, tym mniej mam wspólnego z tak zwanym typowym facetem. Coraz mniej go rozumiem. I właśnie to zdanie jest doskonałym odzwierciedleniem tego, co czytelnicy znajdą w prezentowanej dziś książce.

Zdarza się Wam zastanawiać, jak ci faceci działają? Albo kim naprawdę jest ich znawca, cierpliwie tłumaczący nam zawiłości, a raczej prostotę, męskiej psyche? A być może uwielbiacie czytać o problemach, nie tylko tych codziennych, ale i znacznie większych? Doskonale! Ta książka jest właśnie dla Was!

Marcin Prokop w najnowszej książce nadzwyczaj celnie i z polotem odpowiada na każde, nawet najbardziej trudne i dziwne pytanie. Nie unika tematów, nie wykręca się od niewygodnych faktów. A przy tym dzieli się z Czytelnikami życiowymi mądrościami. Doskonale wytłumaczy, o co chodzi właściwie z pudełkami w męskim mózgu i czy aby na pewno się nie stykają. Wyjaśni, o czym myślą mężczyźni, kiedy aktualnie ich głowy nie zajmuje temat seksu. No i podpowie, jak efektownie nic nie robić. Znajdzie się tez kilka słów poświęconych ofiarom tyranii wyborów oraz o odkryciu Ameryki. To jednak nie wszystko. Prokop pokusił się w tej książce o własną wizję końca świata, a ponadto udzieli kilku trafnych rad.

Jeśli poszukujecie książki, która napisana jest z poczuciem humoru i niesie ze sobą kilka cennych wskazówek i odpowiedzi na trudne, a czasem dziwne pytania, trafiliście idealnie.

Książkę pt. Prokop prawdę Ci powie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!