Promocja na fantastykę

gra o tronKiedy fani dowiedzieli się, że w tym roku kolejny sezon Gry o tron będzie opóźniony, poczuli ogromne rozczarowanie. Niemal tak duże, jak kolejna niespełniona obietnica Martina, że wreszcie wyda Wichry Zimy. Jednak w końcu premiera serialu nadchodzi i nie wiem, jak Wy, ale ja każdy odcinek oglądam, siedząc na dywanie przed telewizorem. Muszę wszystko dobrze widzieć i słyszeć. 🙂 Żeby przypomnieć sobie niektóre wątki lub umilić oczekiwanie czytając prozę George’a R.R. Martina, lub innego świetnego twórcy fantasy, sięgnijcie po książki przecenione przez TaniaKsiazka.pl. Promocja na fantastykę i prozę Martina potrwa od 5 do 24 lipca i możemy liczyć na ceny niższe nawet o 35%. Kto chętny?

Promocja na fantastykę, której nie można przegapić

George’a R.R. Martin jest geniuszem. Myślę, że z tym nikt nie będzie dyskutował. To, co stworzył, postacie, szczegóły, wątki fabularne, kiedy patrzymy na tego nieco starszego Pana z brodą, który ciągle się tłumaczy, czemu z czymś nie zdążył, nie możemy uwierzyć, że to wszystko powstało w jego głowie. Naprawdę czuję oburzenie, kiedy słyszę, że fani piszą do niego  niemiłe wiadomości w stylu: „żeby się pospieszył, zanim umrze”. George’a R.R. Martin jest mistrzem i należy mu się szacunek.

gra o tron ilustrowanaW promocji Taniej Książki kupicie wszystkie części Pieśni Lodu i Ognia (wydane do tej pory) w cenie niższej o 35% od regularnej ceny rynkowej, czyli za jakieś nieco ponad 30 zł. Przeceniona jest także Gra o tron. Edycja Ilustrowana, z 80 zł na trochę ponad 50 zł, dlatego warto skorzystać z takiej okazji. Wydanie ilustrowane to niewątpliwa gratka dla fanów serialu. Jej największym atutem są ilustracje, kolorowe mapy, ekskluzywna oprawa, elementy, które sprawiają, że ta historia “ożywa” nie tylko w naszej wyobraźni. Warto po nią sięgnąć.

Promocja na fantastykę – Martin i inni

W promocji na prozę Martina można kupić książki w różnych wydaniach okładkowych, w zależności od tego, co nam się najbardziej podoba. Jeśli już czytaliście książki Martina i do tego znacie serial, jestem pewna, że nie trzeba Was przekonywać, że są to tytuły, które po prostu trzeba mieć.

Jednak promocja Taniej Książki to nie tylko fantastyczne dzieła autora Gry o tron, ale także przecena na całą ofertę z gatunku fantasy, jaką posiada w swoich zasobach księgarnia. Kiedy zajrzycie do tego działu, zobaczycie, że przecenione są także nowości, bestsellery i książki szczególnie polecane. Mitologii nordyckiej Neila Gaimana z pewnością nie muszę przedstawić. Ten autor podobnie jak Martin, to po prostu mistrz nad mistrzami. Z nowości, które pojawiły się niedawno, warto zwrócić uwagę na trzeci tom z cyklu Czerwona Królowa Victorii Aveyard, zatytułowany Królewska klatka. Sprawdźcie, co dalej działo się z Mare.

Niedawno pojawiło się także Królestwo Kanciarzy, druga część bestsellerowej serii Leigh Bardugo, której pierwszym tomem była spektakularna Szóstka wron. Wiatrodziej Susan Dennard to z kolei druga część serii Czaroziemie.

Promocja na fantastykę w tym Dzikie Karty, Martina

Być może nie znacie jeszcze książek z serii Dzikie Karty, które współtworzył między innymi właśnie George R.R. Martin. Jeżeli nie, koniecznie po nie sięgniecie. To między innymi przez tę serię Martin nie ma czasu na ukończenie… Wichrów Zimy.

Z książek, o których było ostatnio bardzo głośno, w promocji znalazł się także Zimowy monarcha Bernarda Cornwella. Tą częścią, będącą elementem Trylogii arturiańskiej powracamy do czasów anarchii i walki o tron, a także Arthura i jego słynnego miecza, Excalibura. Będzie to niezwykle mroczne wydanie tej historii, porównywane do Gry o tron, ale w znacznie bardziej realistycznym wydaniu… jednak niemniej krwawym.

Sięgnijcie po książki Martina, te znane i te mniej znane i przy okazji dobrych cen poznajcie dzieła innych, niemniej zdolnych twórców.

 

Szczegóły dotyczące promocji i przecenionych książek znajdziecie TUTAJ

Gra o tron