Pułapka - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pułapka to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom kryminałów i książek dla kobiet. Powieść Lilji Sigurdardóttir w Polsce będzie dostępna już od 19 września 2018 roku. Ta islandzka pisarka ma już na koncie sporo sukcesów związanych z trylogią Reykjavik Noir. Teraz atakuje rynek zupełnie nową powieścią, która już stała się międzynarodowym hitem i w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Szukacie wciągającej i nietuzinkowej historii, która do ostatnich stron trzyma w napięciu? Trafiłyście idealnie! Koniecznie sprawdźcie, co tym razem pisarka przygotowała swoim Czytelniczkom!

Pułapka – feministyczny kryminał, który pochłania do reszty

Główna bohaterka, Sonja, przez wiele lat prowadziła szczęśliwe i spokojne życie jako żona i matka. Wszystko zmieniło się w chwili, kiedy wdała się w płomienny romans z kobietą. Wówczas mąż Adam zażądał od niej rozwodu i przejął opiekę nad ich synem Tomasem. Zrozpaczona kobieta potrzebuje pieniędzy, by udowodnić przed sądem, że jest w stanie zająć się synem i zapewnić mu godne życie. Wtedy też dostaje propozycję przemytu kokainy. Pokaźna suma, którą jej zaproponowano, sprawia, że bohaterka nie waha się ani chwili. Szybko okazuje się, że zdesperowana matka doskonale odnajduje się w roli przemytniczki. Tym samym przyjmuje kolejne zlecenia. Niestety Sonja nie ma pojęcia, że ktoś bacznie obserwuje każdy jej ruch. Już niebawem zdaje sobie sprawę, że z przestępczego świata nie ma ucieczki. I wpada w pułapkę.

Warto tutaj wspomnieć, że autorka swoją przygodę z literaturą zaczęła w 2008 roku. To właśnie wtedy wysłała manuskrypt powieści na konkurs, którego celem było znalezienie islandzkiego Dana Browna. Jak widać, udało się. I całe szczęście dla czytelników! Kariera Sigurdardóttir nabiera tempa, a na rynku pojawiają się coraz to ciekawsze pozycje tej autorki.

Przypominamy, że powieść pt. Pułapka będzie dostępna w sprzedaży od 19 września bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom kryminałów i książek dla kobiet. Gwarantujemy, że przy tej historii nie będziecie się nudzić! Koniecznie sprawdźcie to same!