Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka R. J. Palacio bez wątpienia wzbudzi zainteresowanie wszystkich miłośników twórczości autorki. Powieść, nosić będzie tytuł Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie i na polskim rynku pojawi się 14 marca 2018 roku. Widzicie podobieństwo do niedawno zekranizowanej książki tej samej autorki pt. Cudownych chłopak? Nic dziwnego. Najnowsza publikacja jest bezpośrednio związana z główną powieścią, którą pokochali Czytelnicy na całym świecie. Autorka wciąż pozostaje przy trudnym temacie odmienności wśród dzieci, które często spotykają się z wyśmiewaniem przez rówieśników, z powodu innego wyglądu.  Tym razem Czytelnicy będą mieli okazję spojrzeć na świat Auggiego z trzech zupełnie nowych punktów widzenia.

Nowa książka R. J. Palacio – wyzwania codzienności i triumf przyjaźni

Tym razem odbiorcy na tytułowego bohatera będą mieli okazję spojrzeć oczami trzech postaci. Julian to szkolny rozrabiaka, który niejednemu nauczycielowi i uczniowi dał się we znaki. Christopher to najstarszy przyjaciel Auggiego, a Charlotte to zupełnie nowa koleżanka. To właśnie te trzy nowe historie stają się dopełnieniem historii niezwykłego chłopca, jakim bez wątpienia jest August Pullman. Dlaczego są wyjątkowe? Ponieważ, chociaż główną osią tych opowieści jest August, każdy z bohaterów tworzy własne historie i porusza kwestię rodziny, przyjaźni i życia. To właśnie tytułowy bohater jest głównym czynnikiem, który powoduje, że każdy z nastoletnich narratorów przechodzi wewnętrzną przemianę. Dzięki tej książce odbiorcy będą mieli szansę poznać Juliana, Christphera i Charlotte z zupełnie innej strony.

Warto tutaj przy okazji wspomnieć, że pierwotnie opowieści te wydane były jedynie w wersji elektronicznej. Teraz więc Czytelnicy mają niepowtarzalną okazję sięgnąć po papierowe wydanie opowiadań, które podejmują ważny temat ludzkiej dobroci. Autorka po raz kolejny udowadnia, że bycie życzliwym wymaga niezwykłej odwagi i uczy, że w trudnych sytuacjach zawsze lepiej stawać po stronie dobra.

Nowa książka R. J. Palacio pt. Cudowny chłopak i ja. Trzy cudowne historie znajduje się tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim, którzy wciąż nie mogą rozstać się z Augustem i czekają na nowe opowieści o wyzwaniach codzienności oraz triumfie przyjaźni.