Raj nie istnieje to książka, której autorem jest australijski pisarz Michael Robotham. Pozycja ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych. Autor stworzył mistrzowską książkę, w której doskonale dawkuje napięcie i buduje klimat wszechogarniającej grozy i niepewności. Ponadto historia, którą stworzył pisarz, zmusza Czytelników do chwili refleksji na temat funkcjonowania rodziny, wiary i wychowywania dzieci. Książka ma zadatki na to, by w krótkim czasie stać się międzynarodowym hitem.

Sam Stephen King napisał o niej tak:

Dwie wyraziste bohaterki, które mają wiele do ukrycia, mistrzowski styl i zawrotne tempo akcji. Z połączenia tych składników powstała książka, od której trudno się oderwać, chociaż czasami trzeba zamknąć oczy ze strachu.

Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, o czym jest ta historia!

Raj nie istnieje – dwie bohaterki, dwa dramaty

Jedną z dwóch głównych bohaterek powieści jest Agatha. Jej przeciętna uroda nie przyciąga spojrzeń i nie zapewnia zainteresowania płci przeciwnej. Kobieta układa towary na sklepowych półkach, a z zewnątrz nikt nie dostrzega, jakie koszmary dręczą ją od środka. Jest to bolesna przeszłość i obsesyjne pragnienie dziecka, miłości i rodziny.

Druga bohaterka to Meghan, którą ta pierwsza nieustannie ukradkiem obserwuje. Meghan ma bowiem wszystko, o czym Agatha marzy. Dlatego też postanawia wcielić w życie plan, nad którym pracowała dość długo. Kobieta powoli zdobywa zaufanie Meghan i z perfidią realizuje kolejne kroki. Jej upór sprawia, że jest gotowa za wszelką cenę dotrzeć do celu. Nie zawaha się ani chwili, jeśli będzie musiała posunąć się do najgorszego. A wszystko, dlatego że Agatha już dawno przestała odróżniać dobra od zła.

Książkę pt. Raj nie istnieje autorstwa Michaela Robothama znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych, które trzymają w napięciu aż do ostatniej strony. Autor stworzył niepowtarzalną i nietuzinkową opowieść, która jeszcze długo po zakończeniu powieści będzie zaprzątać Wasze głowy. Jeśli zatem jesteście entuzjastami gatunku, a do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z tą pozycją, teraz jest doskonała okazja, by nadrobić zaległości.