PolecamyPromocje

Ruszyła Wielka Wyprzedaż 2017 w TaniaKsiazka.pl!

Wielka wyprzedaż 2017

Okres między Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem to mega okazyjny czas dla wszystkich łowców super promocji. My, książkoholicy także mamy, w czym wybierać. Na TaniaKsiazka.pl właśnie pojawiła się promocja, dzięki której można “upolować” bestsellery i nowości książkowe w mega atrakcyjnych cenach. Tak więc, jeżeli macie chwilowo dosyć obficie zastawionych stołów, zajrzyjcie na obficie zastawioną książkami promocję TaniaKsiazka.pl. Wybrałam dla Was kilka propozycji nie do przeoczenia! Wielka wyprzedaż 2017 to rabaty nawet do 60%!

Wyprzedaż magazynowa

Wielka wyprzedaż 2017: Oskarżenie. Joanna Chyłka. Tom 6 Remigiusz Mróz

Jeżeli jeszcze nie przeczytaliście najnowszego tomu serii kryminalnej z Joanną Chyłką, nadarza się świetna okazja, żeby to nadrobić. Seria, która stała się znakiem rozpoznawczym Remigiusza Mroza, niedawno doczekała się 6. tomu. W tym spotkaniu z charyzmatyczną prawniczką poznamy szczegóły sprawy, w której wina oskarżonego wydaje się być jasna jak dzień. Jednak do Joanny Chyłki zaczynają docierać sygnały, że może jednak powinna baczniej przyjrzeć się sprawie, szczególnie kiedy jedna z osób próbujących rzucić na nią nowe światło, niespodziewanie zostaje znaleziona martwa.

Wielka wyprzedaż 2017: Ladies Man Katy Evans

Książki Katy Evans mają już pewne miejsca na listach polskich i zagranicznych bestsellerów. Ladies Man to nie tylko historia Tahoe i Giny z wątkiem od przyjaciół do kochanków, ale także kolejny tom z serii Manwhore i pewność, że podczas czytania rumieńce na policzkach będą wyjątkowo intensywne. On – to ten, który nie lubi zobowiązań, ona – to ta, która nie chce być kolejnym podbojem na jego liście. Czy notoryczny Ladies Man zmieni swoje zwyczaje i będzie chciał być wierny jednej kobiecie?

 

Wielka wyprzedaż 2017: Gra – Bim Bamm! Michael Palm Zach Lukas

Wietrzenie magazynu w TaniaKsiazka.pl to nie tylko wyprzedaż książek, ale także zabawek, puzzli i gier. Możecie na niej znaleźć między innymi grę, która była nominowana do dwóch prestiżowych niemieckich nagród: Najlepsza Gra Dziecięca i Nagroda Małego Gracza.

Ta gra bazuje na spostrzegawczości uczestników. Kiedy po odwróceniu dwustronnych płytek zwierząt, jakieś zwierzę pojawi się na 5. z nich, ten kto pierwszy to zauważy i krzyknie, zdobędzie punkt. Gra niesamowicie rozwija pamięć i refleks. Polecana dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Wielka wyprzedaż magazynowa w TaniaKsiazka.pl już trwa. Można dzięki niej zapełnić noworoczne półki z książkami. Niektóre tytuły zostały już tylko w pojedynczych egzemplarzach, warto się pospieszyć!

Całą, bogatą ofertę wyprzedażową znajdziecie w tym miejscu!

Wielka wyprzedaż 2017