PolecamyPromocje

Wielka wyprzedaż książek online w piątek 13-ego!

Wielka wyprzedaż książek online

Noc Wyprzedaży w piątek 13-ego - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Czarny, czarny, czarny jak smoła, piątek 13-tego. Dzień ciemnych sprawek, czarnych myśli, czarnych kotów. Tego dnia lepiej nie wychodzić z domu… Zdecydowanie lepiej za to wybierać nowe, bestsellerowe książki na jednej z największych wyprzedaży książkowych w sieci w tym roku. Wielka wyprzedaż TaniaKsiazka.pl w nocy z piątku na sobotę, to 13 tysięcy książek i to samych bestsellerów w cenach niższych nawet o 35%. Zapamiętajcie tę godzinę i datę: wyprzedaż książek online rozpocznie się o 17:00 po południu, 13 października i potrwa do 7:00 rano 14 października! Ta noc będzie bardzo czarna, a Wasze uśmiechy wyjątkowo radosne. Na którą książkę macie chrapkę? Przedstawię kilka największych hitów, które można tej nocy upolować, chociaż pełna lista 13 tysięcy bestsellerowych książek pojawi się na dzień przed promocją.

 

Millennium 5 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wielka wyprzedaż książek online: Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień David Lagercrantz

Fani na całym świecie nie mogli ukryć radości z faktu, że bohaterowie Millennium nie odeszli wraz z ich twórcą, Stiegiem Larssonem. Drugie życie dał im inny pisarz David Lagercrantz. Jego druga książka w cyklu Millennium niedługo po premierze jest już bestsellerem. Autor tym razem odsłania przed Czytelnikami mroczne sekrety przeszłości Lisbeth. Czy poznając je, dziewczyna wreszcie zrozumie, kim jest?

 

Początek Dan Brown - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Wielka wyprzedaż książek online: Początek Dan Brown

Kolejny tytuł, na który fani czekali z niecierpliwością. Tym razem umysł Dana Browna zadaje sobie i nam jedno z najbardziej fundamentalnych pytań: skąd jesteśmy? Jak to wszystko się zaczęło? Będziemy podążać śladami Roberta Langdona, profesora Harvardu, który jak zwykle znajdzie się w centrum niezwykle tajemniczych wydarzeń. Dlaczego ktoś nie chce, żeby informacje o początkach ludzkości ujrzały światło dzienne? Czy życie profesora znowu będzie w niebezpieczeństwie? Musicie koniecznie sprawdzić.

Ania. Biografia Anny Przybylskiej - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wielka wyprzedaż książek online: Ania. Biografia Anny Przybylskiej Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewicki

Ania, Anna, mama, córka, żona. Dla jednych jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, pełna delikatności i rzadko spotykanej naturalności. Dla innych piękna kobieta, której wiek trudno było określić. Jaka była naprawdę, kiedy gasły światła kamer i już nie trzeba było grać? Jej bliscy przedstawiają portret Ani, pięknej na zewnątrz, ale też w środku, kochającej matki, wspaniałej przyjaciółki, czułej żony. Ta książka to nie tylko opowieść o tej niezwykłej kobiecie, ale także próba jej bliskich, kolejna w ich życiu, pogodzenia się z faktem, że Ani już nie ma i zatrzymania tych wspomnień, które mogą przykryć siwiejący czas.

Dwór skrzydeł i zguby - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Wielka wyprzedaż książek online: Dwór skrzydeł i zguby Sarah J. Maas

Kolejna wyczekiwana przez fanów premiera, tym razem miłośników fantasy. Autorka mimo młodego wieku jest stawiana na równi z najbardziej doświadczonymi pisarzami gatunku. Jej dwie bestsellerowe serie biją rekordy popularności. Dwór skrzydeł i zguby to trzeci tom niezwykłych opowieści ze świata elfów i przygód pewnej dziewczyny o imieniu Feyra. Fani nie spodziewali się, że autorka w TAKI sposób pokieruje losami tej niezwykłej bohaterki. Z pewnością będziecie zaskoczeni!

 

Labirynt Duchów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Wielka wyprzedaż książek online: Labirynt duchów Carlos Ruiz Zafon

I jedna z największych premier października. Czwarta części Cmentarza zapomnianych książek. Historia z elementami fantasy, niezwykle precyzyjnie osadzona w przepięknej Barcelonie porwała miliony czytelników na świecie. Nikt się nie spodziewał czwartego tomu tej historii, a jednak jest, nadchodzi i niedługo trafi na nasze półki. Co tym razem przytrafi się Danielowi i jego bliskim? Jakie nowe postacie pojawią się w tej niesamowitej opowieści z pogranicza prawdy i fikcji?

Szykujcie się na wyprzedażowy, piątek 13-ego! To będzie prawdziwe szaleństwo!
Pełna lista 13 tysięcy produktów pojawi się w czwartek w tym miejscu.

Noc Wyprzedaży