Ania.Biografia Anny Przybylskiej - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ania. Biografia Anny Przybylskiej to książka, która z pewnością znajdzie się na półce każdego fana aktorki. Warto tutaj wspomnieć, że jest to pierwsza tego typu książka, która zyskała autoryzację rodziny Przybylskiej. Jej autorami są dziennikarze, mający na koncie już niejedną owocną współpracę. O ich zawodowym talencie i dziennikarskim wyczuciu świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymali. Ten duet już niejednokrotnie sprawdził się w intymnych rozmowach, na których podstawie powstawały mistrzowskie książki biograficzne. Tym razem również nie zawodzą, co potwierdza mama Ani, Krystyna Przybylska.

Ania. Biografia Anny Przybylskiej – prawdziwy obraz genialnej aktorki

Często określano ją jako łobuziarę z niezwykłą urodą nastolatki. Barwę głosu Ani porównywano do głosu Jana Himilsbacha. I jak bardzo szybko się okazało, nie musiała niczego grać. Znikąd pojawiła się na ekranach polskich kin i błyskawicznie stała się fenomenem. Kamera ją kochała, była przed nią naturalna, wyróżniała się spośród koleżanek po szkole aktorskiej. Anna Przybylska utożsamiała „polski sen lat 90.” – idealna dziewczyna z sąsiedztwa, która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Bardzo szybko zaskarbiła sobie serca milionów widzów, którzy pokochali jej uśmiech, radość z życia i talent, udowadniany w każdym zagranym filmie czy serialu.

To właśnie z myślą o fanach aktorki powstała ta książka. Oto jak Krystyna Przybylska wypowiada się na temat projektu:

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka.

Książkę pt. Ania. Biografia Anny Przybylskiej znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!