Serial Zakłamane życie dorosłych

Serial Zakłamane życie dorosłych to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Eleny Ferrante. Właśnie okazało się, że platforma Netflix wraz z włoskim Studiem Fandango zajmą się ekranizacją najnowszej powieści autorki. Poza tym należy tu również wspomnieć, że premiera książki na polskim rynku zapowiadana jest na 9 września 2020 roku. W związku z tym odbiorcy mają mnóstwo powodów do zadowolenia. Jesteście ciekawi, co wiemy o najnowszej produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Serial Zakłamane życie dorosłych

Serial Zakłamane życie dorosłych – kilka słów o projekcie

Felipe Tewes, menadżer produkcji lokalnych Netflixa tak oto skomentował najnowsze doniesienia:

Jesteśmy niesamowicie zaszczyceni, że powierzono nam stworzenie serialu na podstawie „Zakłamanego życia dorosłych”. Książki Eleny Ferrante zainspirowały i zachwyciły odbiorców we Włoszech i na całym świecie. Cieszymy się więc, że możemy zaprezentować jej najnowsze dzieło na ekranach naszej globalnej publiczności. Jesteśmy też podekscytowani możliwością kontynuowania współpracy z Fandango i inwestowania w jeszcze bardziej wyjątkowe historie z Włoch, które – wierzymy w to – będą rezonować zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie.

O czym opowiada sama historia? Główną bohaterką powieści jest Giovanna, która dorasta w latach dziewięćdziesiątych. Dziewczyna doszukuje się swojego odbicia w podzielonym Neapolu. Neapolu wyżyn, który przybiera maskę wyrafinowania, i Neapolu nizin, miejsca przede wszystkim wybryków i wulgarności. Tak dryfując pomiędzy dwiema strefami, waha się między dwoma miastami. Raz wpada do jednego, by później z mozołem wspinać się na wyżyny drugiego.

Warto tutaj wspomnieć, że Elena Ferrante w 2019 roku uznano za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób przez magazyn „Time”. Poza tym książka autorki przetłumaczono do tej pory aż na 45 języków, a seria, z której pochodzi najnowsza powieść, sprzedała się już w 15 milionach egzemplarzy.

Dajcie nam koniecznie znać, czy czekacie na serial Zakłamane życie dorosłych! Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, od razu damy wam o tym znać.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych twórczością Eleny Ferrante, odsyłamy tutaj.