Reżyser Sherlocka Holmesa 3

Sherlock Holmes 3 to bez wątpienia jeden z bardziej wyczekiwanych filmów, który ma pojawić się w kinach. Nic więc dziwnego, że fani przygód brytyjskiego detektywa z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji o produkcji. Jakiś czas temu pisaliśmy, że ekranizacja pojawi się w kinach w grudniu 2020 roku. Niestety, okazuje się, że prace nad projektem nieco się przedłużą. Tym samym fani detektywistycznej serii muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów w tej sprawie!

Sherlock Holmes 3 – nowa data premiery i kilka informacji o produkcji

Sherlock Holmes 3 plakat filmu

movieweb.com

Wytwórnia Warner Bros., odpowiedzialna za Sherlock Holmes 3, ogłosiła właśnie, że premiera filmu opóźni się aż o rok. Tym samym projekt ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej dopiero 22 grudnia 2021 roku. O ile do tego czasu data ta ponownie nie zostanie zmieniona. W związku z tym fanom nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne, miejmy nadzieję bardziej optymistyczne, wieści.

W rolę tytułowego detektywa wcieli się nie kto inny, jak Robert Downey Jr. Watsona, przyjaciela i towarzysza przygód Holmesa zagra natomiast Jude Law. Warto tutaj wspomnieć, że trzecia część przygód detektywa wejdzie do kin niemal dekadę po premierze drugiej części cyklu. Poza tym jest jeszcze coś. Do kin, tego samego dnia wejdą jeszcze trzy nowości, które mogą nieco zagrozić sukcesowi projektu. Mowa tu o filmie Hotel Transylwania 4, adaptacji popularnego musicalu Wicked oraz produkcji Disneya, o której na razie nic nie wiadomo, oprócz tego, że są jakieś plany. To jednak jeszcze nie wszystko. Dokładnie tydzień wcześniej premierę kinową będzie miał film Avatar 3. Tym samym twórcy projektu Sherlock Holmes 3 muszą być niezwykle pewni sukcesu własnej produkcji, decydując się na przesunięcie premiery filmu, na tak gorący okres.

Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje. Mamy nadzieję, że tym razem dobre. Będziemy przekazywać Wam wieści na bieżąco.

Tymczasem wszystkich miłośników książek odsyłamy tutaj. Sprawdźcie książkowe źródło inspiracji twórców filmu pt. Sherlock Holmes 3.