Strażnik ognia - kup na TaniaKsiazka.pl

Strażnik ognia to już kolejna książka z cyklu Rick Riordan Przedstawia. Poza tym warto tutaj również wspomnieć, że jest to kontynuacja popularnej powieści fantasy pt. Posłaniec burzy. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy wielbiciele twórczości J. C. Cervantesa. Prezentowana dziś powieść na polskim rynku pojawi się w sprzedaży już 15 kwietnia 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie tę historię!

Strażnik ognia - kup na TaniaKsiazka.pl

Strażnik ognia – kilka słów o fabule książki

Zane Obispo prowadzi aktualnie nowe życie na tropikalnej wyspie, gdzie otoczony rodziną i przyjaciółmi odnosi wrażenie, iż trafił do raju. Jednak pewna rzecz nie daje mu spokoju. To myśl, że nie potrafi kontrolować niedawno uzyskanych mocy, związanych z ogniem. Odziedziczył je po ojcu, majańskim bogu Hurakanie, który przebywa teraz w więziennej celi. Poza tym to nie jedyny problem bohatera. Ponieważ między nim a jego ukochanym psem zapanował bolesny dystans, odkąd Rosie stała się ogarem piekielnym. Nie zabraknie też miłości… Zane nie wie jak poradzić sobie z uczuciem, które żywi do zmiennokształtnej Brooks.

Jednak wszystko to wydaje się błahostką w porównaniu z prawdziwym celem chłopaka. Ponieważ ten musi uratować Hurakana. A sprawa wcale nie jest taka prosta, nawet z nowymi mocami. Ponadto urocza wyspa w rzeczywistości jest więzieniem, z którego nie może uciec. Co gorsza, pisząc książkę o swoich niezbyt miłych przygodach z majańskimi bogami, Zane nieświadomie naraził na niebezpieczeństwo inne dzieci półboskiego pochodzenia. Teraz w jego rękach spoczywa ich los. Ponieważ jeśli nie odnajdzie ich przed bogami, zostaną zabici. Ścigając się z czasem, Zane staje przed niemożliwym wyborem: uratować bogurodzonych czy swojego ojca, który jest w większym niebezpieczeństwie, niż się zdawało.

Przypominamy, że książka pt. Strażnik ognia będzie dostępna w sprzedaży od 15 kwietnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj.

Tymczasem tutaj znajdziecie pierwszą część historii pt. Posłaniec burzy. Gorąco polecamy!