Sweet Child O’ Mine

Sweet Child O’ Mine – tytuł ten z pewnością kojarzą wszyscy fani rockowego zespołu Guns N’ Roses. Piosenka była pierwszym singlem kapeli, który trafił na szczyt listy Billboard Hot 100. Królował tam niezmiennie aż przez dwa tygodnie. Teraz okazuje się, że popularny hit zyska nowe życie. Ponieważ już niebawem światło dzienne ujrzy książeczka dla dzieci o tym samym tytule, inspirowana właśnie piosenką. Co ciekawe, powieść wypuści Jimmy Patterson Books, imprint wydawniczy, należący do Jamesa Pattersona. Tym samym można się spodziewać, że będzie to prawdziwy hit. O przedsięwzięciu fanów poinformował zespół na Twitterze. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Sweet Child O’ Mine

Sweet Child O’ Mine w postaci książki – co wiemy?

Światowa premiera książki zapowiadana jest na 1 września 2020 roku. Na ten moment nie wiemy jeszcze, czy pozycja pojawi się w polskim przekładzie. Jeśli dowiemy się czegoś więcej, od razu damy wam o tym znać. Tymczasem znana jest już fabuła książki. Jej bohaterkami są Maya i Natalia Rose. Dziewczynki dorastają, podróżując po świecie z zespołem rockowym. Co ciekawe, imiona bohaterek wybrano na cześć córki i siostrzenicy menedżera Guns N’ Roses, Fernanda Lebeisa. Ponieważ one również dorastały podczas tras z zespołem. Za przepiękne, kolorowe ilustracje odpowiedzialna jest Jennifer Zivoin. Poniżej prezentujemy wam informacje, które umieścił zespół w mediach spełecznościowych.

Natomiast sam James Patterson tak oto mówi o najnowszym projekcie:

 Jako długoletni fan Guns N’Roses, jestem podekscytowany możliwością współpracy z zespołem w nadaniu ich słynnej piosence formy książki. To historia, którą jak wiem, dzieci będą uwielbiać czytać, a rodzice śpiewać.

W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na publikację. Dajcie nam koniecznie znać, czy gdyby książka ukazała się w polskim wydaniu, trafi do waszej domowej biblioteczki.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych książkami dla dzieci, odsyłamy tutaj. Dajcie nam znać, jakie książki najbardziej uwielbiają wasze pociechy! A może wy macie swoją ulubioną bajkę z dzieciństwa?