Książka

Świąteczne marzenie – Amanda Prowse wprawia w świąteczny nastrój!

"Świąteczne marzenie" – Amanda Prowse

Świąteczne marzenie – opowieść o samotnej matce, która chce zapewnić synkowi idealne dzieciństwo

Takie, jakiego sama nie miała.

Świąteczne marzenie to niezwykła opowieść, która idealnie wpisuje się w klimat Świąt Bożego Narodzenie. To piękna, lekka literatura, która spodoba się szczególnie kobietom. Powieść idealnie obrazuje miłość matki do dziecka. Pokazuje jak wiele zdolna jest zrobić kobieta, aby zapewnić synowi idealną Gwiazdkę. Bohaterowie są niezwykle realistyczni i niejeden Czytelnik może się z nimi identyfikować. Niezwykła akcja sprawia, że klimat świąt staje się nam szczególnie bliski i pozwala zastanowić się nad życiem. Zatrzymaj się na chwilę i daj się ponieść tej niezwykłej historii. Przeżyj razem z Meg ten czas i przekonaj się czy udało jej się stworzyć idealną Gwiazdkę. Czy uda jej się również znaleźć upragnioną miłość i zbudować trwały związek? Powieść porusza trudne tematy, ale z pewnością nie zawiedziesz się lekturą. Serdecznie ją polecam.

Świąteczne marzenie – o fabule słów kilka

Meg to silna kobieta, którą życie nie oszczędzało. Jako mała dziewczynka spędzała dnie w rodzinach zastępczych, marząc jedynie o ciepłym i kochającym domu. O matce, która będzie jej bohaterką. Dlatego, kiedy sama została mamą i musiała zmierzyć się z problemami samotnego rodzica, postanowiła, że jej Lucasowi nic nie zabraknie. Synek zasługuje na najlepsze!

W całym świątecznym zamieszaniu spotyka przystojnego architekta. Łączy ich silne uczucie, ale dzieli cały Atlantyk. Mężczyzna mieszka na innym kontynencie. Co teraz zrobi Meg?

„Świąteczne marzenie” Amandy Prowse to jej kolejne poruszające dzieło, które nie boi się podejmowania trudnych tematów. Zdrady, biedy i związków z rozsądku, a nie miłości.

Historia niesie radość i pociechę dla każdego, kto kiedykolwiek zmagał się z trudami dnia codziennego. To przepiękna opowieść o samotnej matce, która ponownie czuje się w pełni kobietą. Idealna historia na święta!

Premiera już 24.11

Spełnij swoje Świąteczne marzenie i sprezentuj sobie książkę już teraz! Zamów ją tutaj.