Szklany las to historia, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów psychologicznych i literatury, która od początku do końca trzyma w napięciu. Poza tym powieść zainteresuje każdego wielbiciela kryminałów i sensacji. Jeśli zatem do tej pory nie słyszeliście o tej gorącej zapowiedzi, to dobry moment, by nadrobić zaległości. Książka w błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym bestsellerem, ciesząc się zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Autorka po raz kolejny stworzyła opowieść, która wywoła na Waszej skórze dreszcz grozy. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po prezentowanej dziś książce!

Szklany las – tajemniczy i niepokojący thriller psychologiczny

Czy na pewno wiecie wszystko o osobie, z którą planujecie spędzić resztę życia?

Główną bohaterką powieści jest dwudziestojednoletnia Angie Glass, która nie ma powodów do narzekania. Ponieważ prowadzi szczęśliwe życie u boku kochającego męża Paula i razem wychowują małego synka. Wydaje się, że nikt ani nic nie może zmącić ich spokoju. Jednak pewnego dnia małżeństwo otrzymuje telefon od bratanicy Paula, Ruby. A wiadomość, jaką przekazuje im dziewczyna, wywraca ich życie do góry nogami. Ponieważ okazuje się, że brat Paula zostaje znaleziony martwy przed swoim domem, a jego żona zniknęła. W związku z tym nie bohaterowie nie mają wyjścia, muszą przyjechać do ich rezydencji na skraju lasu. Ktoś bowiem powinien zaopiekować się siedemnastoletnią Ruby.

Jednak Angie od początku nie potrafi dogadać się z tajemniczą i niedostępną dziewczyną. A z upływem czasu odkrywa, że rodzina Glassów skrywa mroczne tajemnice. Tym samym już wkrótce przekona się, jak niewiele wiedziała o mężczyźnie, którego poślubiła. Czy prawda, którą odkryje, zniszczy jej rodzinę i szczęśliwe życie na zawsze?

Szklany las to niepokojący, mroczny i niezwykle wciągający thriller psychologiczny. To także pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela gatunku. Ponadto, jeśli poszukujecie historii, która wbije Was w fotel i aż do ostatniej strony utrzyma w napięciu i niepewności, koniecznie sięgnijcie po prezentowany dziś tytuł.

Książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ją Wam polecamy!