Tajemnica godziny trzynastej - kup na TaniaKsiazka.pl

Tajemnica diabelskiego kręgu, tom 3 pt. Tajemnica godziny trzynastej pojawi się na polskim rynku 19 kwietnia 2018 roku. Autorką serii jest polska pisarka, Anna Kańtoch, która może pochwalić się aż pięciokrotnym zwycięstwem w walce o Nagrodę im. Janusza A. Zajdla. Oprócz tego pisarka ma na koncie równie prestiżowe wyróżnienie, Nagrodę im. Jerzego Żuławskiego. Ale to oczywiście liczba Czytelników jest prawdziwą miarą sukcesu autorki. Anna Kańtoch wokół swojej twórczości zebrała pokaźne grono odbiorców, których grupa stale się powiększa. I nic w tym dziwnego. Pisarka czuje się świetnie zarówno w powieściach z gatunku fantasy, jak i opowiadaniach kryminalnych. Tym samym dociera do szerokiego grona Czytelników, a każdy, nawet ten najbardziej wymagający, znajduje w jej książkach coś dla siebie. Co autorka przygotowała tym razem? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Tajemnica diabelskiego kręgu, tom 3 – Tajemnica godziny trzynastej

Główna bohaterka, Nina, budzi się wśród, rozsypanych na posadzce, odłamków szkła. Jest zziębnięta, nie ma pojęcia, gdzie właściwie się znajduje i nie pamięta, kim jest. Dzięki wstępnemu rozeznaniu dziewczyna zauważa, że odzyskała przytomność w pałacyku, który stoi przy rynku niewielkiego miasteczka. Zaledwie tydzień wcześniej wraz z Jackiem, Tamarą oraz Hubertem byli na zimowych feriach, na które zabrali ich komuniści. Wszystko wskazywało na to, że spędzą je w urokliwym miasteczku, w Karkonoszach. Tam też czekało ich specjalne szkolenie, przygotowujące bohaterów do przyszłych zadań specjalnych. Mieli bowiem stać się członkami elitarnej grupy Czerwonych Kapturków. Do ich zadań należało zwalczanie skutków anielskiej magii.

Teraz jednak Nina odziana w staroświecką suknię z koronkami jest zdana tylko na siebie. Na dodatek dziewczyna odkrywa, że miasteczko to kompletnie wymarła osada. Nie znajduje żadnych śladów życia. Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy po prostu nagle zniknęli. Wśród zabudowań hula jedynie mróz i śnieg.

Jak dziewczyna znalazła się w tym miejscu i co stało się z mieszkańcami miasteczka?

Tajemnica diabelskiego kręgu, tom 3 pt. Tajemnica godziny trzynastej znajduje się tutaj.