TaniaKsiazka.pl z tytułem Marka Dekady

Nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl dostała tytuł Marki Dekady. To wyróżnienie specjalne, które zostało przyznane z okazji jubileuszowej edycji programu Dobra Marka.

TaniaKsiazka.pl z tytułem Marka Dekady

TaniaKsiazka.pl z tytułem Marka Dekady

Nadanie tytułu poprzedziły eksperckie badania. Białostocką księgarnię internetową doceniono za ugruntowaną pozycję na rynku. Pod uwagę wzięto też to, że rozpoznawalność marki stale rośnie. Nie bez znaczenia okazała się też wysoka jakość obsługi klienta.

Firma działa już od 13 lat i nieustannie się rozwija. Przez  ten czas z kilkuosobowego, rodzinnego przedsiębiorstwa stała się jedną z największych księgarni w Polsce. TaniaKsiazka.pl duży nacisk kładzie na różnorodność oferty oraz na to, żeby zakupy w księgarni można było zrobić coraz wygodniej. Jest miejscem, do którego chętnie się wraca na książkowe zakupy, a to nie tylko dzięki licznym akcjom promocyjnym, ale też wielotorowej obsłudze klienta. Księgarnia prężnie działa też w mediach społecznościowych. Wszystko sprowadza się do tego, żeby relacje z Klientami były jak najlepsze.

TaniaKsiazka.pl: pomagamy!

Ważne jest też to, że TaniaKsiazka udowadnia, że nie tylko zysk jest ważny. To firma, która angażuje się społecznie i bierze udział w najważniejszych biegowych imprezach w regionie.

Za swoją akcję „Nie bądź żyła! Oddaj krew” wspomagającą honorowe krwiodawstwo księgarnia otrzymała Brązową Odznakę Promotorów Czytelnictwa 2018. To cykliczne przedsięwzięcie, w ramach którego za akt honorowego krwiodawstwa dawca wraz z czekoladami dostaje też zniżkę na książki.

Ponadto firma już od sześciu lat wspomaga Fundację „Pomóż Im” prowadzącą Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Część zysków z każdego zamówienia wędruje na konto Fundacji, zatem TaniaKsiazka.pl w pomoc pośrednio angażuje swoich Klientów. Czy wiecie, że niedawno licznik przekazanych Fundacji środków przekroczył 450 tys. złotych?!

Uznanie ekspertów i moli książkowych

Księgarnia przez wiele lat została uhonorowana wieloma branżowymi i biznesowymi nagrodami.  TaniaKsiazka.pl zajęła m.in. 1 miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2018 jako najdynamiczniej rozwijająca się firma w swoim regionie; 1. miejsce w rankingu Koszyk Roku 2018 – jest się czym chwalić, ponieważ w tym badaniu eksperci zbadali proces zakupowy i towarzyszące mu emocje użytkowników w 100 największych e-sklepach w naszym kraju.

Jednak obok wyróżnień biznesowych na uwagę zasługują zwłaszcza te przyznane przez konsumentów. Z ostatnich to m.in.: dwa złote medale w programie Konsumencki Lider Jakości 2019 (kategorie: „Internetowe księgarnie wysyłkowe” oraz „Sklepy z tanimi książkami”); 1. miejsce w kategorii „Wybór użytkownika” i 3. w „Multimedia” w rankingu sklepów internetowych Ceneo 2018.

Teraz już wiecie, dlaczego TaniaKsiazka.pl jest naszą ulubioną księgarnią 😉