PolecamyPromocje

Bardzo tanie nowe książki, czyli promocja 3 za 33 zł

6 dni – tyle mają miłośnicy książek, żeby “obłowić się” w najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl i kupić bardzo tanie nowe książki. To dużo i mało ktoś by rzekł, jednak biorąc pod uwagę fakt, że liczba egzemplarzy książek, które można kupić za 11 zł, jest ograniczona, zdecydowanie warto się pospieszyć. Promocja 3 książki za 33 zł potrwa do 29 stycznia włącznie, a obejmuje aż 250 książek! Zasady są proste: wystarczy wybrać trzy książki z listy, a za każdą zapłacimy 11 zł! Sprawdźcie, na które tytuły, szczególnie warto mieć oko. 🙂

Bardzo tanie nowe książki: Ostatnia aria Mozarta Matt Rees

Przepiękna okładka i niesamowita książka. Wraz z tą niezwykłą historią trafiamy wprost do Austrii, XVIII wieku, do czasów, w których żył Mozart. Ale nie jest to biografia, lecz misternie utkana intryga związana ze śmiercią słynnego kompozytora. Jego siostra, Nanner będzie próbowała rozwikłać zagadkę śmierci brata, a przy okazji odkryje, w jak dziwnych, okrutnym, a nawet złowieszczym świecie funkcjonował.

 

 

Bardzo tanie nowe książki: Dalila Jason Donald

Wstrząsająca książka, która pokazuje, że tylko pozornie nasz cywilizowany świat może różnić się od tego, który uważamy za prymitywny. Irene Dalila Mwathi ucieka. Ucieka od okrucieństwa, którego zaznała w Kenii. Wydaje jej się, że Europa da jej szansę na godne życie. Jednak po przyjeździe do Wielkiej Brytanii uświadamia sobie, że jej życie może być równie trudne, jak te, przed którym uciekała. Jak to możliwe, że w świecie “cywilizowanym” mogą panować tak samo ponure i nieludzkie zasady, jak w tym odległym o setki kilometrów, na afrykańskim kontynencie?

 

Bardzo tanie nowe książki: Księga soków Michael T Murray

Współcześnie, coraz więcej wiemy o zasadach zdrowego żywienia. Niedawne odkrycia pokazują, jak bardzo nasze zdrowie zależy do tego, co wkładamy do żołądka. Plaga chorób cywilizacyjnych, uznanie nowotworów za jedną z nich świadczy o tym, że mimo wszystko jeszcze wiele osób woli jednak przymykać oko na tę wiedzę. Za sprawą takiej książki, jak ta można nauczyć się, jak przygotować zdrowe soki warzywno-owocowe, które mają niezwykle pozytywny wpływ na organizm człowieka. Pomagają walczyć z największymi bolączkami współczesności – nowotworami, chorobami wieńcowymi, nadciśnieniem, a także … starzeniem.

 

Sprawdźcie, jakie tytuły możecie upolować na promocji TaniaKsiazka.pl. Nie przegapcie takiej okazji. Odliczanie do zakończenia książkowych żniw już się zaczęło!

Całą listę 250 tytułów, które biorą udział w promocji, znajdziecie w tym miejscu.

3 za 33