Wydarzenia literackie

TargiKsiazki.Online — to już dziś! Co czeka nas w tym tygodniu?

TargiKsiazki.Online - sprawdź >

Z powodu pandemii zostało odwołanych mnóstwo książkowym imprez. Nowe realia wymagają nowych rozwiązań i wcale nie musimy rezygnować z uczestnictwa w targach książki, tym bardziej że możemy na nich być, nie wychodząc z domu. Już dziś (1 czerwca) startują TargiKsiazki.Online!

TargiKsiazki.Online - sprawdź >

TargiKsiazki.Online — domowa atmosfera 😉

Nie musicie jechać na targi, to one „przyjadą” do Was. Możecie w nich uczestniczyć tam, gdzie właśnie jesteście. Wystarczy dostęp do internetu. Tylko pomyślcie o swobodnym buszowaniu wśród książek z dala od tłumów, które zapierają dech w piersi. Nie musicie się martwić, jak przetransportować książkowe zakupy do domu — one dojadą tam, gdzie sobie tego życzycie.

Przed nami trzy tygodnie pełne książkowej rozpusty. Czekają na nas wywiady i spotkania live z autorami bestsellerów, konkursy, mnóstwo książkowych premier i oczywiście książki, które można złapać ze specjalnymi zniżkami. To targi z wyjątkową, prawdziwie domową atmosferą.

Co czeka nas w tym tygodniu?

W tym tygodniu, podczas Targów Online, będziemy mogli obejrzeć wiele ciekawych wywiadów. O swoich książkach opowiedzą m.in.: Alek Rogoziński, Marta Galweska-Kustra, Jacek Galiński, Ewa Przydryga, Katarzyna Berenika Miszczuk i Jakub Małecki. Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w chacie w tajemniczym blogerem i pisarzem Piotrem C.

Nie zabraknie też atrakcji dla maluchów. Codziennie zostaną udostępnione Wieczorynki — filmy, w których autorzy (i nie tylko autorzy) czytają książki dla dzieci. Znajdziecie też Kącik Dziecięcy z książkami, grami i zabawkami.

Sprawdź wydarzenia >

TargiKsiazki.Online — co tydzień nowe promocje

W każdym tygodniu targów będziecie mogli skorzystać z promocji innych wydawnictw. Zatem do niedzieli możecie złapać książki, gry i zabawki ze specjalnymi zniżkami:

  • Wydawnictwo Edgard do 50% taniej;
  • Wydawnictwo Granna do 49% taniej;
  • Wydawnictwo Kobiece do 45% taniej;
  • Wydawnictwo Muza do 43% taniej;
  • Wydawnictwo Mamania do 45% taniej;
  • Wydawnictwo SQN do 40% taniej;
  • Wydawnictwo Novae Res do 40% taniej;
  • Wydawnictwo Marginesy do 40% taniej;
  • Wydawnictwo Rebis do 35% taniej.

TargiKsiazki.Online — sprawdź promocje tygodnia >

TargiKsiazki.Online potrwają do 21 czerwca. My na pewno będziemy w nich uczestniczyć i Was też, w imieniu Organizatorów, serdecznie zapraszamy.

TargiKsiazki.Online - sprawdź >