TargiKsiążki.Online vol. 3 - dowiedz się więcej >

Księgarnia TaniaKsiazka.pl zapowiedziała kolejną, już trzecią edycję TargówKsiążki.Online! Jeżeli jeszcze nie macie planów na drugą połowę maja, to żadnych nie róbcie, bo wielkimi krokami zbliża się książkowe wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć żadnego książkoholika.

TargiKsiążki.Online vol. 3 - poznaliśmy datę!

TargiKsiążki.Online vol. 3: wywiady, konkursy i promocje

Na razie, poza terminem targów książki, organizatorzy zdradzili niewiele. Wiemy, że podczas kolejnej edycji wydarzenia będą na nas czekać okołoksiążkowe atrakcje. Na pewno dostaniemy możliwość, żeby uczestniczyć w wywiadach live z autorami książek.

Pojawią się też konkursy i wyzwania dla uczestników wirtualnych targów książki. Co prawda, nie znamy jeszcze szczegółów, ale przy poprzednich edycjach wydarzenia nagrody były tak atrakcyjne, że my już zacieramy ręce. 🙂

Nie zabraknie też targowych zniżek na książki. Jesteśmy pewni, że zapełnicie swoje koszyki i będziecie się cieszyć, że tym razem nie będziecie musieli wracać z targów z pełną i ciężką walizką, bo targowe łupy będzie mógł dostarczyć wam kurier w zgrabnej paczce.

Z potrzeby stworzenia miejsca, które bezpiecznie łączy czytelników

Sam pomysł wirtualnych targów książki powstał z potrzeby zorganizowania miejsca, w którym czytelnicy, wydawcy i autorzy mogliby spotkać się bezpiecznie w czasie szalejącej pandemii. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę.

Czytelnicy dostali możliwość, żeby uczestniczyć w książkowej imprezie ze swoich domów, bez potrzeby planowania wyprawy w Polskę. Uczestniczyli w spotkaniach ze swoimi ulubionymi autorami i mogli zadawać im pytania, siedząc owinięci kocykami w swoich ulubionych fotelach. A zamiast płacić za nocleg, transport, wejściówkę – mogliśmy kupić jeszcze więcej ukochanych książek.

17-28 maja 2021 – TargiKsiążki.Online vol. 3

Poprzednie dwie edycje TargówKsiążki.Online cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że ta też na pewno nie przejdzie bez echa. Po samym ogłoszeniu terminu kolejnej edycji media społecznościowe wybuchły entuzjazmem moli książkowych. My też nie możemy się doczekać, aż poznamy więcej szczegółów.

Jeżeli tak, jak my, nie możecie się już doczekać maja, to zajrzyjcie tutaj i dołączcie do targowego wydarzenia na Facebooku. Wtedy wszystkie nowe informacje (w tym też te o konkursach) będą docierać do Was na bieżąco. 🙂

Sprawdź też: