TargiKsiazki.Online Vol.2 – podsumowanie

Oj, działo się, działo – a książkolubom to i tak za mało! 🙂 W końcu najbardziej oddani czytelnicy mogą słuchać, mówić, pisać i czytać o książkach w nieskończoność! Minął wyjątkowo zaczytany październik, a to oznacza, że mamy za sobą organizowane przez TaniaKsiażka.pl TargiKsiazki.Online Vol.2 – podsumowanie czas więc zacząć! 

TargiKsiazki.Online Vol.2 – podsumowanie

TargiKsiazki.Online Vol.2 – podsumowanie

Na wzorową frekwencję książkoholików zawsze można liczyć! Tłumnie przybyli na TargiKsiazki.Online, oczywiście nie ruszając się z własnych domów! 🙂 W wydarzeniach zorganizowanych wokół Targów w mediach społecznościowych i nie tylko wzięło udział ponad 1,8 MILIONA użytkowników! To niewątpliwie imponujący wynik!

Udział w TargachKsiazki.Online Vol.2 nie oznaczał jedynie siedzenia przed ekranem. Książolubni internauci aktywnie uczestniczyli w transmisjach z wywiadami z ulubionymi autorami, zadając im własne pytania. Uczestnicy Targów chętnie odwiedzali także powiązane z wydarzeniem strony na Facebooku i Instagramie. W sumie książkoholicy zostawili po sobie ponad 73 000 komentarzy i reakcji! To się nazywa zaangażowanie czytelnicze!

TargiKsiazki.Online Vol.2 – podsumowanie

TargiKsiazki.Online Vol.2 – Top 5 książek

Wielu uczestników Targów skorzystało także z przygotowanych przez TaniąKsiążkę.pl promocji tematycznych. A ceny były niewątpliwie kuszące – wybrane książki można było upolować z rabatem nawet do -40%! Dodatkowo czytelnicy mogli odwiedzić wirtualne stoiska 46 najlepszych polskich wydawców.

Po które tytuły najchętniej sięgali czytelnicy? W pierwszej piątce znalazły się te książki:

Rafał Pacześ Grube wióry
Wojciech Chmielarz Prosta sprawa
Remigiusz Mróz Precedens
Alicja Sinicka Służąca
Anita Głowińska Kicia Kocia u dentysty

Podsumowanie TargowKsiazki.Online

TargiKsiazki.Online Vol.2 – Top 5 autorów

Tak jak wspomniałam wyżej, w czasie Targów uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w wirtualnych spotkaniach z najbardziej poczytnymi, polskimi (i nie tylko!) autorami. W ciągu czterech targowych tygodni organizatorzy przeprowadzili 36 wywiadów online, w których głos zabierali także sami czytelnicy, zadając własne pytania w komentarzach. Widzów było tylu, że gdyby rozłożyć oglądane przez nich transmisje jedna za drugą, to zajęłyby one 281 dni!

Najwięcej oglądających zgromadzili przed ekranami następujący autorzy:

Rafał Pacześ
K.N. Haner
Katarzyna Miszczuk
Anna Langner
Vi Keeland

TargiKsiazki.Online Vol.2 – podsumowanie

TargiKsiazki.Online Vol.2

TargiKsiazki.Online Vol.2 to druga edycja czytelniczej uczty, zorganizowanej przez TaniąKsiążkę.pl – pierwsza odbyła się w czerwcu i także cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Podsumowując, można powiedzieć, że mimo wielu przygotowanych atrakcji, czytelnicze apetyty nie słabną! Cóż, pozostaje nam czekać na kolejną edycję!

Zobacz także: