Top 6 młodzieżowych zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Cześć! Dziś mam dla was top 6 młodzieżowych zapowiedzi książkowych, po które warto sięgnąć. Jak wiadomo, grupa powieści, zaliczana do Young Adult, cieszy się na świecie ogromnym zainteresowaniem nie tylko tych młodszych odbiorców. Jak to możliwe? Cóż, być może związane jest to z faktem, że w każdym z nas tkwi przecież coś z dziecka. Poszukujemy przygód, łakniemy poruszających opowieści i chętnie wracamy do lat młodości, kiedy to wszystko zdawało się bardziej beztroskie. Młodzieżowe książki dają nam namiastkę tego, co już nie powróci.

Poza tym jednak dorastanie to także ważny temat. Ponieważ to czas, kiedy kształtuje się osobowość. I często doświadczenia z tego okresu rzutują później na całe nasze życie. W związku z tym autorzy takich historii nierzadko poruszają istotne dla młodzieży tematy. A tym samym pomagają przetrwać gorsze chwile i dają nadzieję na to, że wkrótce będzie lepiej.

Top 6 młodzieżowych zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Powodów, by sięgnąć po literaturę młodzieżową, jest wiele. Warto więc zorientować się, jakie nowości pojawią się już niebawem na naszym rynku. Koniecznie zatem zerknijcie na dzisiejsze:

Top 6 młodzieżowych zapowiedzi

Sprawa osobliwego wachlarza - kup na TaniaKsiazka.plSprawa osobliwego wachlarza Nancy Springer

To już 4 tom przygód młodszej siostry słynnego detektywa, Sherlocka. Tym razem Enola zaangażuje brata, by pomógł jej w kolejnej sprawie. Do bohaterki o pomoc zwraca się jej stara znajoma, lady Cecily. Kobieta za wszelką cenę chce uniknąć aranżowanego małżeństwa.  Czy Enola zdoła jej pomóc? A co z Sherlockiem? Przecież dziewczyna miała go unikać, by odnaleźć zaginioną matkę.

Książka dostępna od 10 lutego 2021 roku.

Życie i śmierć - sprawdź na TaniaKsiazka.plŻycie i śmierć Stephenie Meyer

Wyobraźcie sobie historię ze Zmierzchu, tyle że z odwróconymi rolami. Zgadza się, tym razem głównym bohaterem jest człowiek, Beaufort Swan, który przybywa do Forks. Już wkrótce na jego drodze stanie Edythe Cullen. Niezwykle piękna i tajemnicza kobieta o złocistych oczach.

Książka dostępna od 3 lutego 2021 roku.

Top 6 młodzieżowych zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plPas startowy Katarzyna Ryrych

Czy metka na ubraniu i drogie buty definiują to, kim jesteśmy? Dobry adres i piętrzące się zajęcia pozalekcyjne to gwarancja dobrego startu w przyszłość? Kornelia i Krystian mają to wszystko. Jednak przyszło im żyć w rodzinie, w której brakuje ciepła i miłości. Jak się okazuje, dwóch najważniejszych składników, które pozwalają właściwie wkroczyć w dorosłość.

Książka dostępna od 4 lutego 2021 roku.

Top 6 młodzieżowych zapowiedzi - sprawdź na TaniaKsiazka.plZauroczona, zwariowana, zakochana Laura Steven

Caro ma w życiu niemal wszystko. Kochająca rodzinę, wierne przyjaciółki i dom w dobrej dzielnicy. A do tego niezwykły talent do fizyki, co wróży jej świetlaną przyszłość w nauce. Tymczasem okazuje się, że dla chłopców jest całkowicie niewidzialna. A zależy jej na uwadze szczególnie jednego. Haruki to obiekt jej westchnień od początku liceum. Czy przełomowe odkrycie feromonów rzeczywiście sprawi, że w końcu chłopak zwróci na nią uwagę?

Książka dostępna od 11 lutego 2021 roku.

Twoja światłość - kup na TaniaKsiazka.plTwoja światłość Annalie Grainger

Siostra szesnastoletniej Lily zaginęła 4 miesiące temu i do tej pory nie udało się ustalić, co się z nią stało. Pewnego dnia zrozpaczona bohaterka na ulicy znajduje ranną dziewczynę, której pomaga. Przecież w końcu to mogła być jej siostra… W końcu okazuje się, że nieznajoma należy do tajemniczego stowarzyszenia. I wiele wskazuje na to, że może ona doprowadzić Lily do zaginionej siostry.

Książka dostępna od 11 lutego 2021 roku.

Poradnik dla dżentelmena - zobacz na TaniaKsiazka.plPoradnik dla dżentelmena Mackenzi Lee

Henry Montague, prowadzący hulaszczy tryb życia, ani myśli się ustatkować. Kiedy rusza w roczną podróż po Europie, jego ojciec liczy, że chłopak w końcu dojrzeje do roli lorda, godnego noszonego nazwiska. Jeśli nie, Monty zostanie wydziedziczony. Tymczasem główny bohater w ogóle nie przejmuje się groźbami ojca i ma własny plan. Zamierza poderwać najlepszego przyjaciela, który towarzyszy mu w podróży i korzystać z młodości, póki może.

Książka dostępna od 24 lutego 2021 roku.