Trzeci sezon serialu Chyłka

Wspaniała wieść dla wszystkich fanów prawniczki Joanny Chyłki. Trzeci sezon serialu Chyłka pojawi się jeszcze w tym roku! Poznajcie szczegóły.

Joanna Chyłka – przygody z sali sądowej

Joanna Chyłka jest bohaterką książkowej serii autorstwa Remigiusza Mroza oraz popularnego serialu telewizyjnego zatytułowanego jej nazwiskiem. Jest bezwzględną prawniczką, która nie cofnie się przed niczym.

Sprawy, z jakimi przychodzi jej się mierzyć, są bardzo różne. Zdarza jej się bronić syna milionera oskarżonego o zabójstwo, czy robotnika podejrzewanego o zamordowanie swojej rodziny w celu uzyskania polisy ubezpieczeniowej. Na swoim koncie ma też m.in. sprawę młodego sędziego Trybunału Konstytucyjnego, któremu zarzuca się morderstwo człowieka, z którym nie miał żadnych powiązań.

Jej niezwykłe przygody zdobyły wielu fanów. Nie bez przyczyny Remigiusz Mróz jest jednym z najbardziej poczytnych polskich autorów. Choć znany jest głównie wśród fanów kryminałów, ma na swoim koncie również romans z fantastyką, o czym pisaliśmy tutaj 😉 Jeśli zaś lubicie powieści z dreszczykiem z prawniczym światem w tle, a nie znacie jeszcze Serii o Joannie Chyłce, koniecznie nadróbcie zaległości!

Trzeci sezon serialu Chyłka pojawi się jeszcze w tym roku!

Książkowa seria doczekała się również ekranizacji – dotychczas wyemitowano dwa sezony serialu Chyłka. W głównych rolach zagrali Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak.

Niedawno producenci serialu zdradzili wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów niezwykłych przygód Joanny Chyłki. Ogłosili, że w połowie lutego rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu!

Sezon będzie nazywał się Chyłka – Rewizja i zobaczymy w nim postacie takie jak Antoni Pawlicki, Wojciech Zieliński, czy Małgorzata Klara.  Ma zostać on wyemitowany jeszcze w tym roku na platformie Player.pl. O czym będzie opowiadać?

Chyłka – Rewizja: Fabuła sezonu

Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, na Joannę Chyłkę czekają nowe problemy. Zarówno te w życiu osobistym, jak i wyzwania w życiu zawodowym. Fabuła najnowszego sezonu poświęcona będzie sprawie podwójnego morderstwa, w którą przez przypadek wplątuje się główna bohaterka.

Klient, który zgłasza się do Chyłki, stracił żonę i córkę. Obecnie oczekuje na wypłatę pokaźnych środków od towarzystwa ubezpieczeniowego. Niemniej jednak wraz z upływem czasu Klient zostaje głównym podejrzanym w sprawie.

Jak potoczą się dalsze losy naszej prawniczki? Dowiemy się w trzecim sezonie kasowego serialu. Jednak jedno jest pewne – jest na co czekać!

Wszystkich chętnych, chcących nadrobić czytelnicze zaległości ze świata Chyłki, zapraszamy tutaj!