Remigiusz Mróz właśnie opublikował na swoim fanpage’u najnowsze informacje o kolejnym tomie bestselerowej serii z Joanną Chyłką. Umorzenie pojawi się w księgarniach już w marcu. Z pewnością jesteście ciekawi tego, z czym tym razem będzie musiała się zmierzyć ambitna prawniczka. Mam dla Was krótką zapowiedź fabuły.

Umorzenie, nowy tom serii z Chyłką już 13 marca! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Mąż idealny, czy potwór?

Rodzina Skalskich wszystkim wydawała się idealna. Zawsze sprawiali wrażenie szczęśliwego małżeństwa, bo przecież ona była oddaną żoną, a on – kochającym mężem. Idylliczny obrazek dopełniała dwójka dzieci, poza którymi rodzice nie widzieli świata. Jednak to wszystko okazało się pozorne.

Umorzenie, nowy tom serii z Chyłką już 13 marca! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Pewnej nocy sąsiadów zaalarmowały krzyki dochodzące z idealnego domu Skalskich, to dlatego wezwali policję. Niestety okazało się, że mundurowi dotarli już na miejsce zbrodni… W domu znaleźli ciała żony i dzieci. Okazało się, że cała trójka padła ofiarą brutalnego morderstwa. Co więcej, jedyny trop, jaki mają śledczy, wskazuje na to, że sprawcą mógł być ojciec rodziny. To zaskakujące, bo rzekomo nigdy wcześniej nie podniósł ręki na swoich najbliższych.

Czy coś sprawiło, że stracił nad sobą panowanie i  w jednej chwili zmienił się z idealnego ojca i męża w bestialskiego mordercę? Dlaczego ich zabił?

Joanna Chyłka dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że stan jej zdrowia nie pozwala na to, żeby wracała do pracy. Jednak postanawia zaryzykować i podejmuje się obrony oskarżonego. Cała sprawa wydaje się z góry rozstrzygnięta. Skalski przyznał się do zabójstwa, jednak jest pewien fakt. Mężczyzna ma żelazne alibi, które przeczy temu, że popełnił zbrodnię. On jednak twierdzi, że zostało sfabrykowane. Może coś ukrywa?

Umorzenie, nowy tom serii z Chyłką

To będzie już dziewiąta część prawniczego cyklu kryminalnego o Joannie Chyłce. Ta seria zdążyła już dawno zaskarbić uznanie czytelników, a od niedawna na TVN i Payer.pl możemy oglądać serial, który powstał na bazie Zaginięcia, drugiego tomu serii.

Umorzenie trafi do księgarń 13 marca. Przyznajcie się, kto z Was ma zamiar przeczytać tę książkę?

Na razie tej książki nie można nigdzie dostać w przedsprzedaży, jak ta możliwość się tylko pojawi, to pod tym artykułem podam Wam bezpośredni link, pod którym będziecie mogli ją znaleźć i zarezerwować sobie egzemplarz już przed premierą. 😉

[AKTUALIZACJA]

Książka właśnie pojawiła się w przedsprzedaży, więc tak jak Wam obiecałam: możecie już dziś zarezerwować jej egzemplarz w tym miejscu.