Nowa książka Nosowskiej jeszcze w tym roku?

A ja żem jej powiedziała - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Nosowskiej pojawi się jeszcze w tym roku? Taką nadzieję mogą mieć wszyscy fani polskiej wokalistyki. Skąd takie wieści? Oczywiście od samej piosenkarki.

Internet zawrzał, kiedy po gali bestsellerów Empiku artystka opublikowała film na swoim instagramowym koncie. Wynika z niego, że kolejna książka Nosowskiej ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Niestety wokalistka nie zdradziła żadnych szczegółów. Nie znamy więc ani przybliżonej daty premiery, ani tytułu, ani przybliżonego zarysu, o czym będzie. Wiemy natomiast, że, jak sama powiedziała autorka poprzedniego bestsellera pt. A ja żem jej powiedziała, ma już gotowy pomysł i sporo weny, by przelać to wszystko na papier. Tym samy nie pozostaje nam więc nic innego jak być czujnym i czekać na kolejne informacje.

Nowa książka Nosowskiej jeszcze w tym roku – czy powtórzy sukces pierwszej?

Warto tutaj wspomnieć, że pierwsza książka Katarzyny Nosowskiej pt. A ja żem jej powiedziała oczarowała czytelników w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że stała się rozchwytywanym bestsellerem Empiku w kategorii literatura polska. Również w innych księgarniach radziła sobie bardzo dobrze. I tak na przykład w TaniaKsiazka.pl uplasowała się na drugim miejscu pod względem najlepiej sprzedających się polskich tytułów. O tym, że literacki debiut Nosowskiej zainteresował spore grono czytelników nie bez powodu, mogą świadczyć także liczne, przychylne recenzje. Jedną z nich znajdziecie także na naszej stronie, tutaj.

Po tak ciepłym i entuzjastycznym przyjęciu przez czytelników książki A ja żem jej powiedziała można spodziewać się, iż druga książka wokalistki powtórzy sukces. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki i liczyć, że nowa książka Nosowskiej jeszcze w tym roku faktycznie ujrzy światło dzienne.

Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z jej literackim debiutem, odsyłamy tutaj. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję! Gwarantujemy, że nie pożałujecie. A może macie lekturę już za sobą? W takim razie koniecznie podzielcie się swoją opinią na jej temat!

A teraz posłuchajcie, co na temat nowej książki powiedziała autorka.